Články

Píšu blog o tom, co mě naplňuje. V mých článcích se dočtete o úspěšných lidech, o realitním trhu, byznysu a o leadershipu. Pokud máte zájem, můžete mé články odebírat.

Home staging: Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu

Home staging: Jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu

22. květen 2019 - Rubrika: Články

Home staging se pomalu ale jistě dostává do popředí i na českém realitním trhu. Přestože se může zdát, že jde o novou službu, její původ sahá až do 70. let minulého století. Home staging je efektivní způsob, jak před prodejem nemovitosti zvýšit zájem kupujících a prodejní cenu až o několik procent.


Co musíte dělat, aby vám lidé ve firmě vydrželi

Co musíte dělat, aby vám lidé ve firmě vydrželi

18. duben 2019 - Rubrika: Články

Toto bývá jedna z nejčastějších otázek manažera, kterému záleží na lidech. U nás najít nového makléře nestačí. Je třeba dbát na to, aby se v práci zabydlel a adaptoval. Ptáte se, jak na to, aby neztratil důvěru a neodešel dřív, než se rozkouká? Je třeba se na něj perfektně připravit a vytvořit si adaptační plán.


Jaký je vývoj nového realitního zákona

Jaký je vývoj nového realitního zákona

4. duben 2019 - Rubrika: Články

Profese realitního makléře se brzy stane prestižnější. Alespoň podle ministerstva pro místní rozvoj, které připravilo zákon o realitním zprostředkování, s čímž musím souhlasit. Zákon se momentálně nachází ve sněmovně před prvním čtením. V platnost by měl vstoupit již od příštího roku. Co všechno zákon obsahuje?


Daně 2019 a jak na ně (včetně termínů)

Daně 2019 a jak na ně (včetně termínů)

27. březen 2019 - Rubrika: Články

Zdá se vám to jako za pět dvanáct? Možná. Pojďme se podívat na přehled termínů pro podání daňového přiznání a také přehledů na sociální a zdravotní pojištění. Projdeme si také případné sankce za nedodržení termínů a řekneme si, jak napravit případné chybičky.


Vláda schválila jasnější pravidla pro realitní trh

Vláda schválila jasnější pravidla pro realitní trh

28. leden 2019 - Rubrika: Články

Pravidla a vztahy na realitním trhu jsou volnější, a proto je potřeba je nějakým způsobem regulovat. Cílem je jasné vymezení práv a povinností zejména na straně realitních společností a samotných makléřů. Zákon navrhla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.


Ohlédnutí za kvartálním setkání makléřů Plzeňského kraje

Ohlédnutí za kvartálním setkání makléřů Plzeňského kraje

9. říjen 2018 - Rubrika: Články

Ahojte, přátelé, kamarádi, všichni, kdo s námi spolupracujete nebo nás jen sledujete. Nemohu nenapsat tento příspěvek. Zatímco jsem včera ležela v horečkách a stále ležím, proběhlo včera pod taktovkou Michala Möhwalda a Tomáše Hroudy, za což jim tímto vřele děkuji, kvartální setkání makléřů Plzeňského kraje. Velký dík patří také našim parťákům z investička Pavlu Roobovi a celému jeho týmu. Právě lidé z M&M investiční se starají o klienty, kteří potřebují pomoc vyřešit exekuci či dražbu na své nemovitosti.


Strana 12 z 13
«« « 8 9 10 11 12 13 » »»


Sledujte nás