Kariéra

Nikdy není pozdě na změnu. Já sama se rozhodla pro to začít podnikat po 13 letech v zaměstnání. Někdy člověk potřebuje nový impuls do života, mít možnost růst a seberealizovat se. To vše mi podnikání v oblasti realit a leadershipu nabízí.

Svoboda je hlavním benefitem. Jste pány svého času, pracujete na sebe i v rámci týmu a máte za sebou silnou značku a stabilní společnost, která umí ocenit vaše úspěchy.

Pro nové ředitelství v Plzni, ve Schwarzově ulici momentálně nabíráme nové kolegy, kteří s námi budou budovat, co tu ještě nebylo.

Realitní makléř pro ředitelství v Plzni

Chcete pracovat v mém týmu?

Program pro studenty

Zapomeňte na studentské brigády. Připravili jsme s kolegy speciální program pro studenty, který vám umožní naplno se věnovat svému studiu na vysoké (i střední) škole a přitom úspěšně podnikat jako realitní makléř.

V práci makléře můžete pokračovat po studiu na plný úvazek nebo se vydat kteroukoliv jinou cestou a využít naplno zkušenosti, které prací makléře získáte. Je to jen na vás. 

Zároveň vás naučíme organizovat si čas tak, aby vám zbyl volný čas na přátele a koníčky.

Více o programu
carmen2.jpg
Proč pracovat v mém týmu


Opravdové zázemí

Začít podnikat od nuly lze, ale těžko. Pomůžeme vám pevným zázemím a podporou.

Jsme moderní makléři

Na práci dostanete tablet s naší vlastní aplikací a také zvýhodněný mobilní tarif.


Pracujte, kdy chcete

Svoboda je hlavním benefitem naší práce. Zorganizujte si čas, jak potřebujete.Neustálá podpora

Na začátku projdete nejen školením, ale budete se neustále posouvat i díky koučinku.

Prostor pro zdokonalování

Máte ambice a cíle? Dáme vám prostor. Platový strop? Jednoduše není.


Kolegové jsou přátelé

V týmu se navzájem ženeme dopředu. A rádi společně trávíme čas i po práci.


Proč zvolit zrovna obor realit?

Reality jsou oborem, který zde bude pořád. Lidé budou neustále nakupovat a prodávat nemovitosti, budou se ženit, vdávat, rozvádět, zakládat rodiny a stárnout. Budou chtít investovat.

Zároveň jde o obor, který se neustále vyvíjí. Pokud hledáte uplatnění v podnikání, kde se můžete neustále vzdělávat a posouvat své hranice, pak jsou reality pro vás tím pravým.

Realitní makléř pro ředitelství v Plzni
Chcete pracovat v mém týmu?

Jak pracujeme a žijeme

Konference
Makléř měsíce
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022

Sledujte mě na Facebooku!

Příběhy úspěšných makléřů

Podívejte se na příběh Evy Fenclové, která snila o tom být aranžérkou. A i když její náplní práce není vázání květin, její sen se jí splnil. Evě bych ráda poděkovala za krásných 6 společných let, ale protože lidské cesty se nejen kříží, ale i rozchází, tak ty naše se rozešly v roce 2018. Eva i nadále úspěšně poskytuje realitní služby.


Jak se z barmana v Chorvatsku stane oblastní manažer M&M reality v Plzni? A jakou největší provizi za prodej nemovitosti Tomáš Hrouda získal? Podívejte se na jeho příběh.


Martina Šmídová se podílí na projektu, kde staré a poničené byty rekonstruujeme a teprve poté je nabízíme našim klientům. Dnes lidé touží spíše po rekonstruovaných bytech, kde nebudou muset utratit zbylé úspory za nezbytné úpravy.Mnozí z vás jistě už slyšeli jméno Jan Sochůrek, který je nyní makléřem na pobočce v Plzni. Pokud Honzu neznáte, tak je to velký sympaťák a optimista i přesto, že kvůli nemoci je na invalidním vozíku. Jenže to vůbec není žádná překážka pro práci makléře. Mrkněte na rozhovor s Honzou o jeho práci a celkově o životním nadhledu, který mu rozhodně nechybí.


Zdeněk Molcar patří mezi nejtalentovanější obchodníky, které jsem vedla. Bohužel v mém týmu již nepracuje. Ale zanechal za sebou stopu v tom, že nikdy není pozdě na to vstoupit do oboru realit a za relativně krátkou dobu se stát velmi úspěšným makléřem. Se Zdeňkem jsme stále přátelé.Michal Hlavatý pracuje jako realitní makléř a zároveň manažer na pobočce ve Starém Plzenci.Chcete ve svém životě něco změnit?

Nestojíme na místě. Trh realit se vyvíjí a my s ním. Proto jsme otevřeli novou pobočku na adrese Schwarzova 50. V prostorách nové kanceláře s moderním vybavením jsme připravili zázemí pro nové kolegy.

Jsme zapáleni pro práci v realitách. To samé očekáváme od vás. Vše ostatní se dá naučit. Jste plní energie? Přijímáte výzvy s nadšením? Pojďme si o tom popovídat třeba u kávy.

Napište nám přes formulář níže nebo se mi ozvěte přímo na mail mstupkova@mmreality.cz.

Kariera

Dáme si společně kávu?

Pojďme se sejít osobně a můžeme si popovídat o možnostech naší spolupráce.


*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajůSledujte nás