Program pro studenty

Co kdybyste mohli skloubit studium a práci tak, aby vám to vyhovovalo?

Připravili jsme speciální program pro studenty, který vám umožní naplno se věnovat svému studiu na vysoké (i střední) škole a přitom úspěšně podnikat jako realitní makléř. Zároveň vás naučíme organizovat si čas tak, aby vám zbyl volný čas na přátele a koníčky.

Po dokončení studia můžete jako absolventi navázat plnohodnotnou prací pro M&M reality. Budete mít za sebou hodnotnou praxi, která vás výrazně posune v rozjezdu kariéry.

Oproti klasickým brigádám je to ideální způsob, jak si při studiu přivydělat a zároveň získat praxi, která se hodí.

Chcete
pracovat v mém týmu?Proč se stát realitním makléřem při studiuIdeální čas začít podnikat

Kdy jindy začít s podnikáním než při studiu? Žádné zálohy na sociální a zdravotní a spousta svobody.

Praxe, která vás posune

Oproti klasickým manuálním brigádám získáte hodnotnou praxi, kterou zužitkujete i v jiných oborech.


Naučíme vás řídit si čas

Studium, brigáda a ještě koníčky? U nás je to samozřejmostí. Naučíme vás základům time managementu.Pevné a přátelské zázemí

Na začátku projdete nejen školením, ale budou se vám intenzivně věnovat kolegové, kteří vždy rádi pomohou.

Využití moderní technologie

Jsme moderní makléři. Zapomeňte na tahání bichlí jak ve škole. Máme tablety s vlastní aplikací.


Ideální rozjezd kariéry

Po studiu můžete u nás svou kariéru rozjet naplno. Většina našich studentů to tak udělala.


Příběhy našich studentůIvan Rudolf

Jmenuji se Ivan Rudolf a od listopadu 2018 jsem realitním makléřem u společnosti M&M Reality. Zároveň jsem také studentem Západočeské Univerzity v Plzni, kde studuji na právnické fakultě v bakalářském studiu obor Veřejná správa.

O počátcích v M&M

Hledal jsem práci ke studiu a narazil jsem na nabídku práce u konkurenční realitky. Nabídka mě zaujala a chtěl jsem se o práci realitního makléře dozvědět víc. Jediný makléř mezi mými známými byla Kačka Loudová, a tak jsem neváhal a domluvil jsem si schůzku. Na schůzce byl přítomen i vedoucí pobočky, Zdeněk Kříž, který mi vše vysvětlil a nabídl mi práci u M&M, kterou jsem přijal.

Na práci v týmu jsem byl zvyklý, a proto zařadit se do kolektivu nebyl žádný problém. Hozen do vody jsem také nebyl a za to bych chtěl svojí pobočce moc poděkovat. Největší díky patří Kačce Loudové a Zdeňku Křížovi, kteří se mi od začátku věnovali každý den. Často i na úkor toho, že museli sami zůstávat v práci déle. Vše mi dopodrobna vysvětlili a učili mě, jak správně jednat s klientem (přes telefon i na osobní schůzce). Do terénu jsem jezdil s nimi a tam jsem pozoroval a učil se, jak se to v praxi dělá.

O práci při studiu

Jak se říká, když se chce, tak jde všechno. Nejdůležitější je domluvit se s vedoucími seminářů ve škole. Většina z nich to pochopí a odpustí vám i větší absenci. Ta těžší část nastává ve zkouškovém období, kdy se v krátkém čase musím naučit mnoho materiálů. Naštěstí mi i v práci vždy vycházejí vstříc a když musím do školy, kolegové mi s prací pomáhají.

Na práci realitního makléře a studiu vidím oboustranný přínos. Ze začátku mi pomohla škola, abych pochopil, jak celý proces legálně probíhá. Z druhé strany se v práci zabývám i věcmi, které ve škole teprve budeme probírat, a tam budu mít výhodu.

Chcete pracovat v mém týmu?

Běžný den a plány do budoucna

Dopoledne trávím v kanceláři, kde si domlouvám schůzky a řeším problémy klientů. Odpoledne vyrážím do terénu na prohlídky / náběry nemovitostí nebo na vytěžování lokalit. V případě, že musím být ve škole, tak má škola vždycky přednost a jsem rád, že to tak chápou i na pobočce.

Mám v plánu pokračovat v práci realitního makléře, dokud mě to bude naplňovat a bavit. Zároveň bych se chtěl věnovat i vlastnímu podnikání a investování.

Rady a doporučení

V první řadě bych změnil svůj nástup do práce alespoň o rok dříve. Za druhé radím novým makléřům naslouchat, co jim starší senioři říkají, protože to je ta správná cesta. Já měl totiž vlastní hlavu a trochu jsem na začátku tápal.

Práce realitního makléře má to svá pro i proti, ale to je v každém podnikání. Doporučuji to za předpokladu, že na to budete mít dostatek času. S tímto se pojí největší výhoda naší práce, a tou je časová flexibilita. Pokud má student školu ráno, pracovat může odpoledne a naopak. Navíc dobrý tým studentovi vždy pomůže. Důležité je udělat povinnosti. A Kdy, to už zůstává na makléři. Také příjmy jsou u nás vyšší než obvykle, ale pojí se s tím větší zodpovědnost, než má brigádník při točení zmrzliny na koupališti.

Video medailonky

Mnozí z vás jistě už slyšeli jméno Jan Sochůrek, který je makléřem na pobočce v Plzni. Pokud Honzu neznáte, tak je to velký sympaťák a optimista i přesto, že kvůli nemoci je na invalidním vozíku.

Jenže to vůbec není žádná překážka pro práci makléře. Mrkněte na video, kde Honza povídá o své práci a celkově o životním nadhledu, který mu rozhodně nechybí.

Přečtěte si také exkluzivní rozhovor s Honzou o skloubení práce se studiem.

Přečíst rozhovor
Nejsme jen kolegové. Jsme přátelé


Konference
Makléř měsíce
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022
MM Reality 2022

Sledujte nás na Facebooku!

Chcete se přidat mezi naše úspěšné studenty?

Pojďme se sejít osobně a můžeme si popovídat o možnostech naší spolupráce.


*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajůSledujte nás