Články

Píšu blog o tom, co mě naplňuje. V mých článcích se dočtete o úspěšných lidech, o realitním trhu, byznysu a o leadershipu. Pokud máte zájem, můžete mé články odebírat.

Jakub Belobrad: Mou největší zbraní je pokora

Jakub Belobrad: Mou největší zbraní je pokora

22. únor 2021 - Rubrika: Články

Jakub Belobrad je podle mého názoru králem pozitivního myšlení, je to charismatický a inspirativní člověk se silnou integritou. Pokud se pohybujete v realitním světě, jistě jste o něm slyšeli. Jakub se rozhodl podělit se s vámi o svůj životní příběh od prvních úvah o vstupu do realitního byznysu až po velké plány se svým vlastním týmem. Nahlédněte do jeho autentické zpovědi v řádcích níže.


Začít úspěšně podnikat v době covidu není nemožné. Jděte do toho

Začít úspěšně podnikat v době covidu není nemožné. Jděte do toho

3. únor 2021 - Rubrika: Články

Ze všech stran slyšíme, jak se ekonomická situace v ČR i jinde ve světě zhoršuje. Ale i v této době lze rozjet úspěšné podnikání. Reality patří mezi obory, které navzdory krizi a opatřením spolehlivě fungují dál – tedy v případě správného přístupu, odhodlání a touze na sobě pracovat. Důkazem je Veronika Tožičková, které podnikání rozhodně není cizí. V realitách se pohybuje teprve od listopadu. To jí však nebrání v úspěchu, protože za leden se jí podařilo prodat 4 nemovitosti a stát se tak nejlepším nováčkem v ČR. Veronika svými slovy popsala svou dosavadní cestu. Ráda se s vámi o ni podělím.


Rok 2020 byl rokem úspěchů, sebepoznání a našeho ředitelství

Rok 2020 byl rokem úspěchů, sebepoznání a našeho ředitelství

19. leden 2021 - Rubrika: Články

Leden a nový rok 2021 je v plném proudu, ale přesto bych se ještě jednou ráda otočila za loňským rokem. Rok 2020 byl plný výzev a velkých změn jak v případě mé osoby, tak také v rámci mého týmu. Navíc naše oblastní ředitelství se stalo nejlepším oblastním ředitelstvím celé firmy za rok 2020.


Poslední možnost OSVČ registrovat se k paušální dani

Poslední možnost OSVČ registrovat se k paušální dani

8. leden 2021 - Rubrika: Články

Většina realitních makléřů, ale i hypotečních poradců patří mezi OSVČ. A ti mají nyní možnost od letošního roku 2021 dobrovolně využívat paušální daň. Co je to paušální daň, v čem spočívají její výhody a nevýhody a do kdy máte čas na registraci?


Shrnutí 2020: Chci pracovat s lidmi, kteří chtějí pracovat se mnou

Shrnutí 2020: Chci pracovat s lidmi, kteří chtějí pracovat se mnou

28. prosinec 2020 - Rubrika: Články

Krásný sváteční čas všem přátelům, kamarádům, spolupracovníkům i těm, co se v roce 2021 roce změn chystají něco změnit a třeba se potkáme. Mohu říct, že už nyní se na vás těším. Nicméně tento článek bude o roce 2020 – roce, který nás pomalu ale jistě opouští a podává si žezlo s rokem novým. Ráda bych mu ovšem věnovala malé ohlédnutí s pár myšlenkami. Asi je na místě položit otázku: JAKÝ VLASTNĚ BYL?


Strana 1 z 8
1 2 3 4 5 » »»


Sledujte nás