Můj příběh

Podnikatelka, manažerka a obchodník v oboru realit

13 let jsem pracovala jako ekonom v česko-německé společnosti. Touha po svobodě a seberealizaci mě dovedla do světa podnikání, kterému se již věnuji přes 10 let.

Z úspěšného obchodníka jsem se postupně přesunula do role leadera. A nyní pomáhám jednotlivcům i týmům rozvíjet jejich lidský potenciál a manažerské schopnosti.Čísla na správných místech

504

úspěšně prodaných nemovitostí

2010

rok, kdy jsem vstoupila do podnikání

723 637 448 Kč

celková hodnota prodaných nemovitostí

Zásadní kroky na mé cestěStart mé profesní kariéry

Po maturitě na gymnáziu v Tachově jsem nastartovala svou profesní kariéru ve společnosti Weigelt & Söhne GmbH & Co. KG jako ekonom.


1994

M&M reality

Touha po změně, seberealizaci a osobním rozvoji mě dovedla k rozhodnutí budovat vlastní byznys. Vybrala jsem si obor realit a zvolila za partnera společnost M&M reality holding a.s.


2010

Manažer pobočky

Otevřela jsem se dvěma kolegy pobočku, která se po 11 měsících dostala na přední příčky v celofiremním žebříčku.


2012

Nová pobočka

Podařilo se mi otevřít pobočku v Rokycanech na adrese Jiráskova 4, která dnes funguje pod vedením manažerky Evy Sadovské.


2014

Oblastní manažer

V roce 2015 jsem profesně postoupila na pozici Oblastního manažera.


2015

Nová pobočka

Podařilo se mi otevřít další pobočku v Plzni, v ulici Resslova 2, která dnes funguje pod taktovkou oblastní manažerky Pavlíny Lavičkové.


2016

Oblastní ředitel

Dne 1. prosince jsem se stala Oblastním ředitelem.


2016

Řešíme bydlení

Založila jsem projekt Řešíme bydlení - blog a poradna o bydlení z pohledu profesionálů.


2017

Narození dcery Elišky

Dne 16. dubna se mi narodila dcera Eliška. Do září 2020 tak buduji byznys a užívám rodičovskou dovolenou.


2017

Nová pobočka

Otevřela jsem další pobočku, tentokrát v Klatovech, v ulici Vídeňská 68, která v současnosti funguje pod mým vedením.


2018

Sjednocení týmu

Ke dni 1. ledna došlo k sjednocení týmu Plzeňského kraje pod mé vedení. Do týmu přichází naprosto famózní obchodník, manažer a člověk otevřený budování byznysu Tomáš Hrouda - dnes oblastní manažer poboček Plzeň, Šafaříkovy sady 2/3, Domažlice a Tachov. Domažlice pod vedením Václavy Soukupové a Tachov Jakuba Belobrada.


2019

Strategické budování MLM systému

Hledám nové talenty, pracuji na sebepoznání a osobním rozvoji. Pomáhám odemknout jednotlivcům i týmům jejich lidský potenciál. Plně se věnuji individuálnímu koučinku. Společně rosteme.


2020

Ženy & Business

Založila jsem projekt Ženy & Business, který reprezentuje ženy z realit i dalších oborů, jejichž společným cílem je být úspěšné a nezávislé, a přesto zvládat skloubit pracovní život s osobním.


2020

Elinka nastupuje do školky

1. října nastoupila Elinka do školky, což je událost, která velmi ovlivnila mou práci.


2020

Akreditovaná škola koučů

Začala jsem se připravovat na profesionální certifikaci ACC v ICF ACTP akreditované škole koučů.


2021

Příběh, který zdaleka nekončí

Prožila jsem krásné dětství v milující rodině na venkově. Až do svých 16 let se mé výchově věnovala též má prababička Marie Toušová. Prababička se dožila 98 let a naučila mě mimo jiné umění naslouchání. Byla to úžasná žena s velkým srdcem. Mám též jako ona ráda lidi a umět naslouchat je při mém poslání naprosto stěžejní.

V 19 letech po maturitě jsem nastartovala svou profesní kariéru ve společnosti Weigelt & Söhne GmbH & Co. KG jako ekonom. V této společnosti pod vedením Karla Kvapila jsem strávila 13 šťastných let a dodnes čerpám z jeho umění vést lidi. Inspiruji se jím dodnes. Nicméně změna je život. Potřeba nového impulsu, možnosti seberealizace, touha se učit novým věcem, touha nestát na místě mě dovedla do světa realit a především do světa podnikání. Miluji nové výzvy a rozrůstající společnost M&M reality holding a.s. byla přesně tou pravou.

Začala jsem pomáhat klientům plnit sny o bydlení a záhy poté mě začali následovat moji přátelé a náš tým se začal rozrůstat. Na konci roku roku 2012 se tedy věnuji naplno budování týmu a učím obchodníky si vybudovat své vlastní úspěšné podnikání. Cítím, že toto mi zcela pohlcuje. A jak to bylo s odemknutím mého potenciálu vést lidi? Ředitel a kamarád v jednom, jeden z nejúžasnějších talentů světa pozitivního leadershipu Ing. Pavel Zámečník mi pomohl s touto mojí životní cestou a tímto mu navždy zůstane můj velký dík.

A jak je to dnes? Mým životem mi již 24 let provází můj manžel Martin, člověk pro každou srandu, skvělý otec a pevný základ naší rodiny. Máme dvě děti, dospělého syna Martina a čtyřletou dceru Elišku. Co se týká pracovního pohledu, pracuji stále jako ředitelka ve společnosti M&M reality hodling a.s. a v Plzeňském kraji nyní pracujeme v týmu téměř 100 obchodníků, oblastních manažerů, vedoucích poboček, asistentek a všichni se snažíme s co největším úsilím plnit sny našich klientů a budovat si důvěru lidí v tomto krásném kraji. Zároveň se starám o rozvoj manažerských schopností nejen svých manažerů, ale i dalších schopných leaderů, kteří se chtějí neustále posouvat kupředu.

Zakládám si na lidském přístupu a největším bohatstvím každé firmy považuji potenciál lidí, který si v sobě lidé nesou. Protože ten pravý úspěch se skrývá právě v lidech.

viber_image_2020-11-17_11-11-26.png

Mé projekty

řešíme bydlení - logo1.jpg

Realitní poradna a blog o bydlení z pohledu profesionálů.

AK_ŽaB_bez_siluety_fin-012.png

Komunita podnikajících žen, které spolu sdílejí úspěchy i kontakty.Chcete se mnou spolupracovat?

Vidím se jako...

Realitní makléř Úspěšný leader


Sledujte nás