Prodej nemovitostí

Podívejte se na exkluzivní nabídku nemovitostí, kterou nabízí pouze naši realitní makléři. Každá z těchto jedinečných nemovitostí má své vlastní webové stránky, kde najdete veškeré potřebné informace včetně kontaktů pro domluvení osobní prohlídky.

Exkluzivní nabídka nemovitostí

VYPRODÁNO. Lokalita Bory patří mezi velmi vyhledávaná místa pro bydlení v Plzni, která jsou skvěle dostupná pro všechny městské dopravní prostředky. Rezidence Dobrovského je vkusně zrekonstruovaný bytový dům.

Více informací
Rezidence Dobrovského

Vila Španělsko

Pobřeží omývají vlny Středozemního moře, které za svou čistotu obdrželo dokonce Modrou vlajku EU. Španělské Alicante je výjimečné svou krajinou stejně jako unikátním mikroklimatem. Nemusíte jezdit na dovolenou, najděte svůj druhý domov.

Více informací

Nová dvoupatrová moderní budova s výtahem byla kolaudována v roce 2018. Objekt je víceúčelový s vlastním pozemkem a možností parkování pro dvě desítky aut.

Více informací

Obchodní objekt Cheb

RD Smědčice

Velkou předností tohoto vzdušného a prosvětleného domu několik kilometrů od Plzně je jeho velkorysý prostor, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty, a také rozhlehlá zahrada.

Více informací


Chotiměř je zámek ve stejnojmenné vesnici v okrese Domažlice v blízkosti obce Blížejov. Jedná se o menší jednoposchoďovou budovu s valbovou střechou s průčelím o devíti okenních osách.

Více informací


RD SmědčiceSledujte nás