Úspěchu dosáhnete jedině činnostmi, které milujete, a s lidmi, kterých si vážíte


26. leden 2022

Plánovala jsem setkání celého našeho ředitelství s vyhodnocením nejúspěšnějších, ale stále se zhoršující epidemiologická situace mi napovídá jinak. Proto jsem se prozatím rozhodla alespoň sepsat pár řádek a pogratulovat k úspěchům roku 2021, které je třeba v již rozběhlém roce 2022 zmínit. Věřím, že se v co nejbližší době s celým týmem setkáme. 

Úspěchu dosáhnete jedině činnostmi, které milujete a s lidmi, kterých si vážíteÚspěchu dosáhnete jedině činnostmi, které milujete a s lidmi, kterých si vážíte

Díky za vize, které mění celý realitní business

Vstoupili jsme do nového roku. Věřím, že všichni tou správnou nohou a plni nadšení, víry a očekávání, co nám rok 2022 přinese. Ráda bych poděkovala celému svému týmu Plzeňského kraje, všem manažerům, makléřům, asistentkám, finančním poradcům, marketingovým spolupracovníkům, firemní centrále za podporu, srdečné díky našemu regionálnímu řediteli Michalu Möhwaldovi, úžasnému obchodnímu řediteli Ing. Pavlu Zámečníkovi, výkonnému řediteli Zdeňku Václavkovi, díky celému ředitelskému týmu naší firmy za neustávající inspiraci a také majiteli firmy Petrovi Morcinkovi. 

Petrovi za vize, které udávají trend nejen v naší společnosti, ale dovolím si říct v realitním businessu vůbec. Je až neuvěřitelné, jak člověk, jako je právě Petr Morcinek, dokáže svým otevřeným vědomím nastartovat vizi, které nikdo v prvních momentech není schopen uvěřit a chápat ji, natož ji začít naplňovat. To se naší společnosti a nám všem v roce 2021 povedlo a odstartovalo to mimo jiné to, že se rok 2021 stal historicky nejúspěšnějším jak pro naši firmu, tak i pro náš nádherný kraj. Naše oblastní ředitelství, celý tým si právem nese ocenění Nejúspěšnější oblastní ředitelství za rok 2021. 

Co mi ovšem nejvíce těší, je povědomí o značce a zájem o služby M&M reality holding a.s. Není náhodou, že jsme i tento rok získali prvenství při oceňování Nejdůvěryhodnější značky na českém trhu. A za to všechno vděčíme našim klientům a patří jim naše obrovské poděkování. Děkujeme za to, že jste s námi. Velmi si toho vážím.

248771151_1315372122210289_4263499253609336846_n.jpeg

TOP makléř a TOP pobočka Plzeňského kraje 

Nejúspěšnějším makléřem v Plzeňském kraji za rok 2021 se stal Michal Hlavatý, který ne náhodou pracuje pod taktovkou oblastní manažerky Pavlíny Lavičkové. Ta se svou pobočkou v Plzni získala prvenství mezi pobočkami. Můžete si přečíst i její pohled na rok 2021, který popsala na svém webu v článku Rok 2021 z pohledu realitního manažera

1112kontaktec.jpg
TOP MAKLÉŘ LISTOPAD 2021 (3).jpg

S Michalem o jeho úspěchu a vývoji právě tvořím rozhovor, který by se zde měl objevit během příštích dnů. Zatím si můžete přečíst jeho plány na rok 2022, které popisuje na svém blogu.

TOP oblastní manažer Plzeňského kraje  

Co se týká pozice oblastních manažerů, první místo tento rok získal v Plzeňském kraji Tomáš Hrouda se svým týmem a pobočkou v Plzni, Tachově, Domažlicích, Mariánských Lázních. I Tomáš se na svém webu ohlédl za rokem 2021 a tuto příležitost rovněž využívá pro nábor nových makléřů do svého úspěšného týmu. 

thblackpozadi.jpeg

Talenti roku 2021  

Koho nazývám talentem? V tomto případě dámy Carmen Idris Beshirovu a Veroniku Tožičkovou. Do oboru realit a do naší společnosti přišly do nově otevřené pobočky ve Schwarzově ulici v Plzni pod mým vedením právě před rokem a svými výkony, schopností se učit, překonávat překážky, vystupovat z komfortní zóny, si dovolím říct, převrátily nejen své životy, ale i uvědomění si, co všechno se dá stihnout za pouhý jeden jediný rok. 

viber_image_2022-01-24_21-31-25-217.jpg
viber_image_2021-12-09_09-06-15-179.jpg

Dámy gratuluji vám, jsem velmi poctěna, že právě vás mám ve svém týmu a mezi svými nejbližšími spolupracovníky a zároveň kamarádkami. Je to velmi příjemné. A dámy, nezapomeňte na jednu hlubokou myšlenku. 

„NENÍ DŮLEŽITÉ, CO SI O TOBĚ MYSLÍ DRUZÍ. DŮLEŽITÉ JE TO, CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ TY SÁM." 


Do třetice nemohu nezmínit makléře a zároveň kamaráda Richarda Kavinu. Domnívám se, že jen on sám ví nejlépe, jak velký kus práce musel v roce 2021 sám na sobě udělat a osobně jsem velmi ráda, že se mu to podařilo. Richarde, ať se ti i nadále daří!

_S3A6407.jpg

Ráda bych dále zmínila i čtvrtý talent, kterým je bezesporu skvělý makléř Ondřej Šlouf. Ondřej pracuje na pobočce Pavlíny Lavičkové a jeho starším makléřem je již zmiňovaný Michal Hlavatý. Píle a odvaha se do věci vrhnout naplno a uspět se skvělým mentorem v zádech zajistilo Ondřejovi skvělé druhé místo v Plzeňskem kraji za celý rok 2021. Srdečně gratuluji a děkuji, Ondro.

viber_image_2022-01-26_09-02-42-942.jpg

Připojuji přehledný seznam makléřů TOP 10 v Plzeňském kraji za rok 2021. Srdečně gratuluji! 

  1. Michal Hlavatý 
  2. Ondřej Šlouf 
  3. Ing. Eva Svobodová 
  4. Carmen Idris Beshirová 
  5. Richard Kavina 
  6. Veronika Tožičková 
  7. Strýček Štěpán
  8. Petra Fillingerová 
  9. Jan Pichler 
  10. Robert Heidenreich 


Vše je, jak má být

Toliko k roku, za nímž jsme již dveře zavřely. V celém týmu, každého z nás čeká rok plný nových výzev, úkolů, milníků a já se opět těším na to všechno společně ruku v ruce s vámi. Tak ať se nám rok 2022 se vším všudy vydaří a ještě jednou děkuji všem, každému osobně v mém týmu. Všechno je tak, jak má být.


Přidejte se do mého úspěšného týmu i vy. Nikdy není pozdě na změnu

Napište miSledujte nás