Únorové výsledky: Ti nejlepší zůstávají na vrcholu jen díky tomu, že na sobě stále pracují


7. březen 2024

V podnikání jste odměňováni za skutečný výkon a růst a proto vydrží úspěšně podnikat jen ti, kteří se dokáží stále vzdělávat a posouvat vpřed. Tuto myšlenku jsem již zmiňovala v jednom ze svých článků, ale ráda si ji opakuji, protože platí pořád. Pojďte se společně se mnou ohlédnout za začátkem našeho roku a tedy především za únorovými výsledky mého týmu, které předčily má očekávání.

Únorové výsledky: Ti nejlepší zůstávají na vrcholu jen díky tomu, že na sobě stále pracujíÚnorové výsledky: Ti nejlepší zůstávají na vrcholu jen díky tomu, že na sobě stále pracují

Nejprve k začátku roku

Leden byl pro náš tým i celou firmu měsícem akcí. Největší a naprosto famózní akcí byl CELOREPUBLIKOVÝ SEMINÁŘ V BRNĚ V OREA CONGRESS HOTEL, kterého se zúčastnilo téměř 900 členů naší zelené rodiny. K tomu se ještě někdy možná vrátím.

V lednu nabral celý můj tým do nabídky 201 nových nemovitostí, přijali jsme 10 nových kolegů v rámci celého Plzeňského kraje a své nemovitosti prodalo či pronajalo 139 spokojených klientů. Celkově jsme v lednu odbavili 2 199 poptávek. Nutno podotknout, že to vše pouze v našem regionu Plzeňského kraje. 

Co ovšem nejvíce vypovídá o rostoucí tendenci lidí opět nemovitosti kupovat, je počet úspěšných televizních aukcí. Představte si, že prodáte svou nemovitost a to za nejvyšší možnou cenu. Právě to je jednou z hlavních výhod televizních aukcí nemovitostí. V TV aukci se totiž váš dům nebo byt stává předmětem zájmu mnoha potenciálních kupujících, což zajišťuje dosažení optimální tržní hodnoty. Aukce je skvělým prostředkem k určení správné ceny, protože cena je stanovena reálným zájmem zúčastněných stran - kupujících.

Nabízíme profesionální přístup, který zahrnuje spokojenost obou stran, jak prodávajících, tak kupujících. Transparentnost a efektivita této metody prodeje poskytuje jistotu a důvěru, což je zásadní pro úspěšný průběh celého procesu.

Jdeme na únorové výsledky

Popravdě se mi těžko hledají nová slova k neustálým úspěchům našeho týmu, protože mé regionální ředitelství opět dosáhlo nového rekordu obratu, a to částkou 9 160 319 Kč bez DPH. Ale když už jsme byli u těch aukcí, rovnou s nimi začneme. Již nestačí profesionální prezentace a vystavit na webové stránky, ale rozšířit dosah na Facebook, Instagram, do rádií, televize a poté odvysílat televizní elektronickou aukci. Do té se mohou přihlásit nejen poptávající, kteří nemovitost navštívili, ale také zájemci z řad investorů, které tato nemovitost při vysílání zaujme. 

Uskutečněné aukce

Aukci s nejvyšším navýšením v částce 350 001 Kč pro své klienty uskutečnila makléřka Hana Pospíšilová z pobočky Plzně 2. Všechny aukce včetně té vítězné najdete níže.

Lucie Irmanová, byt 1+KK Plzeň

  • - Vyvolávací cena 2 934 700 Kč, nejvyšší nabídka 3 170 000 Kč

Lenka Stupková, byt 1+1 Plzeň 

  • - Vyvolávací cena 2 533 100 Kč, nejvyšší nabídka 2 575 100 Kč

Robert Heidenreich, byt 1+1 Plzeň

  • - Vyvolávací cena 3 021 000 Kč, nejvyšší nabídka 3 081 000 Kč

Jiřina Görgesová, byt 1+KK Plzeň

  • - Vyvolávací cena 2 821 000 Kč, nejvyšší nabídka 3 035 000 Kč

Lenka Stupková, RD Zruč

  • - Vyvolávací cena 5 700 000 Kč, nejvyšší nabídka 5 925 000 Kč

Hana Pospíšilová, byt 3+1 Klatovy

  • - Vyvolávací cena 2 999 999 Kč, nejvyšší nabídka 3 350 000 Kč
3.jpg

Oblastní manažer regionu

Oblastním manažerem regionu se stal Tomáš Hrouda, pro kterého to je nový rekord celé jeho oblasti: celkem 3 611 172 Kč bez DPH.

1.jpg

Pobočka regionu 

Pobočkou regionu se stala pobočka Plzeň 4, která funguje pod taktovkou manažerky Pavlíny Lavičkové. Její obrat činil 2 213 756 Kč. bez DPH.

5.jpg

Makléř regionu

Makléřem našeho regionu se za měsíc únor stal Michal Hlavatý z týmu Pavlíny Lavičkové, který se zároveň dostal na celkové 5. místo v rámci celé České republiky. Obrat 653 007 Kč bez DPH.

2.jpg

Asistent prodeje regionu 

Asistentem prodeje regionu se stala Pavlína Kosťová z týmu Pavlíny Lavičkové s obratem 389 562 Kč bez DPH.

4.jpg

Další v pořadí již druhý rekord v tomto měsíci se podařil na pobočce Rokycany pod taktovkou vedoucí pobočky Rokycany Evy Sadovské dosažením obratu 1 655 803 Kč bez DPH. 

Rokycany .jpg

Tímto bych chtěla pogratulovat celému svému týmu k neúnavné práci a k tak úspěšným výsledkům za únor 2024. Podařilo se nám odbavit 3 284 poptávek, nabrat do nabídky 344 nových nemovitostí, prodat či pronajmout 137 nemovitostí a nabrat 7 nových kolegů. Jsem moc ráda, že spolu tvoříme tým, kde si navzájem pomáháme a snažíme se posouvat neustále vpřed. Už teď se těším na další měsíce a jsem zvědavá, co nám realitní trh přinese.

Chcete také pracovat v mém úspěšném týmu? Dejte mi vědět

Napsat zprávuSledujte nás