STOP den manažerů Plzeňského kraje: Jak na nábor nových makléřů


14. březen 2023

Ve dnech 2. a 3. 3. 2023 jsem jakožto oblastní ředitelka uspořádala pro manažery z mého týmu akci, která se uskutečnila v Mariánských Lázních ve Ville Patriot. Hlavním tématem byl nábor nových realitních makléřů. Jak to dopadlo?

STOP den manažerů Plzeňského kraje: Jak na nábor nových makléřůSTOP den manažerů Plzeňského kraje: Jak na nábor nových makléřů

Okouzlující zázemí v Mariánských Lázních

Pro setkání manažerů Plzeňského kraje jsem vybrala nádherné město Mariánské Lázně. Okouzlující zázemí nám poskytl hotel GOURMET HOTEL & RESTAURANT VILLA PATRIOT. Jedná se o historickou budovu z 19. století ve stylu staré doby anglické, kterou nechal postavit August Herzig, první významný starosta Mariánských Lázní. Budova se nachází přímo v centru města, přesto na klidném místě v parku, nedaleko lázeňské kolonády. Opravdový zážitek. 

JP.Deluxe.jpg-kopie.jpg
jidlo.jpg
prostorsy.jpg

Jak na nábor nových realitních makléřů

Tématem setkání bylo jedno z mých nejoblíbenějších, kterému se aktivně věnuji téměř 15 let: Jak na nábor nových realitních makléřů. A protože nic nemá takový efekt jako skutečný trénink, celý den za pomoci mé, regionálního ředitele Michala Möhwalda a charismatického obchodního ředitele Ing. Pavla Zámečníka, jsme trénovali a učili všechny zúčastněné manažery, jak umět najít u zájemce motiv a jak objevit jeho proč. 

kdkd.jpg

Všichni makali, hledali slova, zkoušeli nepoznané a všichni do jednoho jsme vystupovali ze své komfortní zóny. Na tomto tréninku vše, co se řeklo a událo, bylo dobře. Energie a touha po tom zjistit, jak na to, byla opravdu nakažlivá. 

martinaflip.jpg

Příjemné zakončení dne

Na konci dne pro nás po příjemné procházce kolonády připravili ochutnávku výtečných drinků v Kavárně Edward. Restaurant Villa Patriot pro nás následně připravil večeři lahodných chutí. A těm, co zbyla energie až do rána, s ochutnáváním pokračovali v baru Maui lounge. 

vecere.jpg
carmennn.jpg
drinky.jpg
viber_image_2023-03-02_19-27-16-011.jpg

Tato nádherná akce zaslouží poděkování

Ještě jednou musím poděkovat všem, jak ostříleným manažerům Tomášovi Hroudovi, Pavlíně Lavičkové, Evě Sadovské a dalším, stejně tak nováčkům v řadách tým lídrů. Také moc děkuji mé organizační podpoře Báře Gabrielové, Richardovi Kavinovi a Jindrovi Mottlovi. 

viber_image_2023-03-02_20-09-09-217.jpg

Mám hezkou vzpomínku a parto, těším se s vámi na další krásná setkání. A nezapomeňte, co nezačnete dělat do tří dnů od setkání, už těžko začnete. Dokud to máte živé, začněte to používat. Prostě ZAČNĚTE. 

Vaše MartinaSledujte nás