Shrnutí 2023: Když přestane foukat vítr do plachet, vytáhněte pádla a makejte


11. leden 2024

Máme tu nový rok a já bych se ráda naposledy ohlédla za tím loňským. Rok 2023 byl z realitního pohledu možná o něco složitější, ale o to víc se ukázalo, že k úspěchu nejede výtah, ale vedou k němu schody. V podnikání jste odměňováni za skutečný výkon, který vede k růstu. Proto vydrží úspěšně podnikat jen ti, kteří se dokážou neustále vzdělávat a posouvat vpřed. Jak se dařilo mému týmu v roce 2023?

Shrnutí 2023: Když přestane foukat vítr do plachet, vytáhněte pádla a makejteShrnutí 2023: Když přestane foukat vítr do plachet, vytáhněte pádla a makejte

Rok 2023 v číslech

 V roce 2023 se v našem týmu zúročilo to, co jsme se naučili v letech předchozích:

  • – prodali jsme 833 nemovitostí
  • – pronajali jsme 602 nemovitostí
  • – nabrali jsme 1 817 nových nemovitostí k prodeji a 910 nemovitostí k pronájmu
  • – odbavili jsme 16 820 poptávek na prodej a 17 753 poptávek na pronájem


TOP 3 pobočky regionu

3. místo Plzeň 4 pod vedením oblastní manažerky Pavlíny Lavičkové

„Můj týme, jsme na bedně vítězů! Srdečně děkuji za skvěle odvedenou práci v roce 2023. Bez čeho bychom ale na bedně stát nemohli, jsou naši klienti, kterým děkuji za důvěru v náš tým a těšíme se na další spolupráci v roce 2024,“ dodává Pavlína Lavičková k bronzovému umístění svého týmu.

2. místo Plzeň - ředitelství pro Plzeňský kraj pod vedením regionální ředitelky Martiny Toušové Stupkové

V loňském roce jsem se posunula na regionální ředitelku, díky čemuž se mohu ještě více věnovat rozvoji jednotlivců, abychom dohromady tvořili sehraný a úspěšný tým. Děkuji za vaši neúnavnou práci a touhu se posouvat. Cením si každého kolegy, ať už makléřů, asistentek nebo dalších lidí, kteří nám pomáhají jít neustále vpřed.

1. místo Plzeň 2 pod vedením oblastního manažera Tomáše Hroudy

Velký úspěch na pobočce v Plzni 2 - Šafaříkovi sady slaví se svým týmem oblastní manažer Tomáš Hrouda. Nejlepší pobočka regionu a také celkové 2. místo v celé České republice. Tomáš Hrouda nám k tomu pověděl pár slov:

„Rád bych se ohlédnul za rokem 2023. Musím říci, že v business světě jsme se s kolegy dotkli takřka hvězd!  A protože pracujeme v business firmě, pojďme se podívat na to, kolik nemovitostí se nám podařilo zobchodovat: Bylo to 397 rezervací v celkovém obratu 593.885.853,- Kč.

Pro rok stávající mám velká očekávání. Nejen, že otevíráme s kolegou Jakubem Belobradem novou pobočku v Plzni, ale také rozšiřujeme řady kanceláře M&M reality holding a.s. v Šafaříkovo Sadech 2/3 v Plzni centru, která se v roce 2023 stala 2. nejlepší pobočkou této firmy. Gratuluji všem! 

Konkurence byla silná a makléři této pobočky se mohou pyšnit, že vybojovali stříbrnou ze 122 kanceláří v ČR.  

Pro tento famózní úspěch jsem se rozhodnul, že nyní otevřeme dveře 10 novým kolegům pro rok 2024, které práci od prvního kroku naučíme, připravíme je na složení makléřských zkoušek a v asistenci s těmi nejlepšími makléři je přivedeme k úspěchu!

Také rád bych všem popřál mnoho štěstí a především zdraví Vám a Vašim blízkým.“ 

Tomáš Hrouda- pobočka regionu.jpg
Tomáš Hrouda + tým_.jpg

TOP 3 kontaktní místa a celé ČR! 

3. místo Nýřany - vedoucí kontaktního místa Štěpán Strýček

„S kolegyní Petrou Fillingerovou jsme z našeho umístění nadšení! Děkujeme našim klientům, kteří se na náš již přes 9 let obrací. Také děkujeme naší regionální ředitelce Martině Toušové Stupkové za skvělou péči a neustálý rozvoj,“ dodává ke svému úspěchu Štěpán Strýček.

3. místo kontaktní místo.png

2.místo Domažlice - vedoucí kontaktního místa Václava Soukupová

Václava Soukupová: „Z mého pohledu je to fantastický výsledek, na který jsem s kolegou Radimem Ilievem nesmírně hrdí. Za naším úspěchem stojí spousta úsilí a proklientského přístupu, ve kterém i nadále budeme pokračovat. Naše meta pro rok 2024 je být první!“

2. místo kontaktní místo .jpeg

1.místo Klatovy - vedoucí kontaktního místa Ing. Eva Svobodová

„S kolegyní Gabrielou Janouškovou děkujeme všem spokojeným klientům, kteří se na nás v roce 2023 obrátili a dali nám svoji důvěru,“ říká Eva Svobodová.

1. míso kontaktní místo.png

TOP 3 makléři regionu

3. místo Ing. Eva Svobodová  - Klatovy 

„Rok 2023 byl pro mě i moji kolegyni Gabrielu Janouškovou velmi úspěšný a plný výzev. Tímto jí moc děkuji za skvělou spolupráci a podporu. Po roce a půl se mi konečně podařilo prodat specifickou nemovitost, jíž byla fara v Dnešicích, kde jsme řešili požadavky s památkovým úřadem, což bylo krásné zakončení celého roku 2023,“ dodává ke svému úspěchu Eva Svobodová.

2. místo makléře regionu Ing. Eva Svobodová.jpg

2. místo Robert Heidenreich - Plzeň 2

Robert Heidenreich: „Rok 2023 byl pro mě jako realitního makléře neuvěřitelně úspěšný. Během tohoto roku jsem měl tu čest prodat celkem 35 nemovitostí v hodnotě 69 847 325 Kč. Bylo to náročné, ale vášnivě jsem se věnoval každému jednotlivému obchodu s maximálním nasazením. Nejvyšším vrcholem mého roku byl říjen, kdy jsem se stal makléřem Plzeňského kraje. Byl to pro mě obrovský úspěch. Děkuji všem klientům za důvěru a podporu. Těším se na další úspěšný rok plný nových výzev a příležitostí!“

3. místo makléř regionu Robert Heidenreich.jpeg

1. místo Bc. Carmen Idris Beshirová DiS.

„Rok 2023 mě naučil makat. Byl to rok, který začínal velmi nepříznivě pro jakékoliv prodeje. Velký BOOM z minulých let už je definitivně tytam, takže nyní nestačí nabrat 5 nemovitostí do portfolia. Práce dostává nový rozměr. Všichni, kteří se nechtěli smířit s klesajícími prodeji, museli zapnout „motor“ a začít se přizpůsobovat trhu. Čím méně je trh živý, tím živější musí být makléři. Mně to naučilo pravidelnost, každý týden mít svůj režim, nevybočovat z něj, nabírat nemovitosti ve větší míře...To byl můj jediný lék na to, jak si prodeje udržet. Našla jsem si v tom i zálibu a jistotu. Věděla jsem, co budu který den v týdnu dělat a pouze to dokola praktikovala. Z toho se nakonec vyvrbilo to, že jsem měla nejstabilnější uzávěrku, co jsem kdy měla. Nevracelo se to hned, trvalo asi 2-3 měsíce, než se začaly náběry zúročovat. Ale jakmile se to „rozběhlo“, setrvačností to jede stále a stále. To mi dává smysl a těší mě, že krásně vidím svou práci a z ní vyplývající výsledky. Další věcí bylo, že jsem s významnou pomocí Martiny Stupkové přijala několik nových tváří do svého týmu. Z nich vykrystalizovali nadějní makléři, z čehož mám také obrovskou radost. Mohu říct, že Martin Šťastný (nováček v mém týmu z roku 2023) tvoří již plnohodnotnou oporu a je mým skvělým kolegou, čehož si moc vážím. Pevně věřím, že rok 2024 bude jen úspěšnějším pokračováním roku minulého,“ říká ke svému úspěchu Carmen Idris Beshirová. 

1 místo makléř regionu - Carmen Beshiorvá.png

Díky za rok 2023 a těším se co přinese 2024

Chtěla bych všem kolegům, ale i klientům poděkovat, pogratulovat a popřát všechno nejlepší a hodně zdraví do nového roku. Ještě tu mám jedno zamyšlení na závěr. Úspěchu nedosáhnete činnostmi, které nemáte rádi, a s lidmi, kterých si nevážíte. Naopak, vede to ke zklamání. Vezměte to tedy z druhé strany. Úspěchu dosáhnete činnostmi, které máte rádi, a s lidmi, kterých si vážíte. 

Návrh bez názvu (10).jpg


Chcete se stát součástí úspěšného týmu realitních makléřů?

Napište miSledujte nás