Rosteme. Chcete růst s námi jako realitní makléř nebo asistentka?


25. leden 2024

Když jsem před třemi lety otevírala pobočku plzeňského ředitelství M&M reality ve Schwarzově ulici v Plzni, nenapadlo by mě, že bude můj tým růst až takovým tempem. Jsem za nasazení svých svěřenců nesmírně vděčná. Nové výzvy jsou tu nejen před kolegy, kteří úspěšně otevírají své kanceláře, ale také přede mnou. Tým je totiž potřeba doplnit novými ambiciózními realitními makléři. A mám tu místo i pro novou asistentku ředitelství. Jdete do toho s námi?

Rosteme. Chcete růst s námi jako realitní makléř nebo asistentka?Rosteme. Chcete růst s námi jako realitní makléř nebo asistentka?

Z jedné pobočky hned čtyři

Před třemi lety jsem úspěšně započala budování týmu jedné z poboček mého ředitelství Plzeňského kraje, a to konkrétně v Plzni ve Schwarzově ulici 50. A stejně tak jako nyní bylo to pro mě osobně obrovskou výzvou, navíc tehdy při mateřské dovolené. Trochu odvážné, když se podívám zpětně. Ale vyšlo to! Dovolím si říct, že jsem vůbec nepočítala s tím, že se celý tým rozšíří do třech dalších kanceláří. 

Snímek obrazovky 2024-01-25 v 9.41.11.pngPetra Fillingerová a Štěpán Strýček

Od října roku 2023 kancelář v Nýřanech úspěšně užívá status kontaktního místa pod taktovkou Štěpána Strýčka a stejně úspěšnou a vynikající makléřkou Petrou Fillingerovou. Oba v naší společnosti pracují už dlouhá léta. 

404442828_122119854458083986_7600364241184369752_n.jpegBc. Václav Přibek, Eva Fürstová a Veronika Tožičková

Výzvu pro otevření své vlastní kanceláře přijali i parťáci Bc. Václav Přibek, Veronika Tožičková a Eva Fürstová, kteří své klienty nově vítají ve svém infocentru v Dobřanech. 

Snímek obrazovky 2024-01-25 v 9.46.20.pngCarmen Idris Beshirová se svým partnerem Jakubem Belobrádkem

Třetím týmem, který se rozhodl budovat svou pobočku, je tým nejúspěšnější makléřky celého ředitelství Plzeňského kraje Bc. Carmen Idris Beshirové DiS. společně s makléři Bc. Adélou Němcovu a Martinem Šťastným. Ti aktuálně intenzivně hledají prostory pro svou novou kancelář v Plzni a už se těší na svou výzvu se posunout dále. 

Výzva: Hledám nové talenty!

Hledám nové realitní makléře a také lídry, kteří mají ambici vést svůj tým a mít svou vlastní kancelář. Hledám lidi, kteří se nebojí výzev, rádi se naučí nové věci a chtějí vstoupit do oboru realit. Reality jsou jedním z nejstabilnějších odvětví vůbec. Přestože můžete z médií slýchat, jak je realitní trh turbulentní a situace složitá, nemovitosti se prodávají pořád. A i díky tomu neustále rosteme.

Práce realitního makléře sedne lidem, kteří chtějí komunikovat, pomáhat lidem naplnit jejich očekávání a sny o novém bydlení či podnikání. 

Na druhou stranu to není pro ty, kteří hledají pohodlí a takzvaně hodně peněz za málo muziky. Je to dřina, zvlášť v začátcích, ale jsem si jistá, že ani jeden z mých kolegů tohoto rozhodnutí nelituje. Naopak. Dovolím si říct, že tato práce je pro drtivou většinu kolegů koníčkem. 

Hledám lidi, kteří chtějí pracovat ve velmi abiciózním rostoucím týmu lidí, kteří skvěle rozumí své práci. Rozhodně s tím souvisí možnost stát se finančně nezávislým. Neexistuje strop v ocenění za vaši práci. Vaše odměna je přímo úměrná vaší aktivitě a kompetenci a to považuji za nejspravedlivější odměňování. Zde platí, jak se říká, každý svého štěstí strůjcem.

kaNCL (1).jpegProstory kanceláře plzeňského ředitelství

Toto není klasický inzerát. Pojďme si sednout. Lidsky

Já ani můj tým netoužíme po zástupech kandidátů, ze kterých budeme vybírat a přebírat. Nechceme, aby to k nám chodili lidé zkoušet ze zvědavosti. V ideálním případě toužíme po někom, kdo to myslí se změnou opravdu vážně. 

Není jednoduché nechat zaměstnání nebo se hned po škole vydat do světa podnikání. Ale na rozdíl od nástrah, které čekají jiné podnikatele v začátcích, vy budete mít v zádech velmi kvalitní zázemí a také podporu celého týmu, kterému bude záležet nejen na vašem úspěchu, ale i na tom, abyste se cítili příjemně po lidské stránce. Pojďme si více říct osobně.

Volné místo pro makléře i asistentku

Co zde na vás čeká a co vše vám mohu nabídnout, vám moc ráda sdělím při osobním setkání. Ráda si na vás udělám čas a vše můžeme společně probrat. Pokud už v realitách jste a přemýšlíte o změně značky, přijďte. Pokud máte zaměstnání, ale chcete se vydat svou vlastní cestou, také přijďte. Budu moc ráda, když se na nás obrátíte i vy, kteří o realitách moc nevíte. Když se rozhodnete spojit s námi své síly, vše vás naučíme. Věk a vzdělání pramálo souvisí s životním úspěchem a štěstím, takže se neobávejte. 

A protože změna je život, růst, posun a nové začátky, hledáme do naší kanceláře Schwarzova 50 v Plzni také novou posilu na pozici asistent/ka pobočky. Úkolem asistentky je být mou pravou rukou. Jako oblastní ředitelka často navštěvuji svůj tým na ostatních pobočkách. Po tuto dobu bude celé plzeňské ředitelství ve vaší kompetenci. 

Na vás tedy bude zajištění chodu pobočky, být oporou makléřům v týmu, organizovat porady, školení a další věci spojené s hladkým fungováním kanceláře.

Můžete se spolehnout na:

  • - Krásné kancelářské prostředí 
  • - Kancelář plnou skvělých obchodníků 
  • - Příjemné měsíční finanční ohodnocení s bonusy 
  • - 5 týdnů placené dovolené 
  • - MacBook a iPhone i pro osobní užívání
  • - Možnost účastnit se firemní dovolené a dalších firemních akcí 
  • - Pravidelné odpočinkové akce s týmem asistentek
  • - Podpora ve vzdělávání a zvyšování kompetencí 
  • - Dlouholetou spolupráci
  • - A další, ale to vám vše ráda povím až na společné kávě 

Za to vše a další očekávám a přeji si pracovní nasazení, příjemné vystupování, a protože pracujeme v týmu, tak také schopnost porozumět lidem, dokázat být i nad věcí, schopnost budovat mezilidské vztahy – v tom nejlepším případě dlouhodobé a loajální. Více vám moc ráda povím osobně jako v případě realitního makléře. Budu se těšit. 

reditelstvidum.jpgBudova ředitelství ve Schwarzově ulici v Plzni

Díky za růst

Ráda bych tímto poděkovala svým kolegům, kteří celé tři roky od vzniku naší kanceláře ředitelství na sobě velmi intenzivně pracovali a došli až k rozhodnutí otevřít své vlastní kanceláře. Přeji vám při tomto i dalších krocích mnoho úspěchů. Také bych ráda poděkovala kolegům, kteří na naší centrále se mnou jsou, žijí a pracují, a moc se těšíme na vás nové kolegy. Vše je připraveno pro váš příchod. 

Představení Stupkové.jpg

Pojďme se potkat osobně. Těším se na vaši zprávu

Napsat zprávuSledujte nás