Rok 2020 byl rokem úspěchů, sebepoznání a našeho ředitelství


19. leden 2021

Leden a nový rok 2021 je v plném proudu, ale přesto bych se ještě jednou ráda otočila za loňským rokem. Rok 2020 byl plný výzev a velkých změn jak v případě mé osoby, tak také v rámci mého týmu. Navíc naše oblastní ředitelství se stalo nejlepším oblastním ředitelstvím celé firmy za rok 2020.

Rok 2020 byl rokem úspěchů, sebepoznání a našeho ředitelstvíRok 2020 byl rokem úspěchů, sebepoznání a našeho ředitelství

Rok 2020 je za námi

Není asi moc třeba přemýšlet nad tím, jaký z pohledu světa realit byl. Každopádně to byl rok plný VÝZEV. Mnoho lidí muselo opustit svou komfortní zónu, museli v sobě najít obrovskou vnitřní sílu, aby pokračovali ve své cestě nebo se vydali jiným směrem. Rok 2020 byl rokem, kdy se odkrývaly skutečné charaktery lidí, prověřovala se přátelství a také opravdová a skutečná loajalita, která se prověří jen v dobách těžkých. Proto mnoho partnerství  nevydrželo a proto mnoho partnerství a také přátelství začalo žít. A já miluji opravdovost, otevřenost, upřímnost. To úzce souvisí s důvěrou, která je pro mě v každém vztahu naprosto stěžejní. A proto nyní jsem za takový rok ráda a jsem velmi šťastná, že to, co žilo jen napůl, mě opustilo, a otevřel se nový obzor se sluncem, které mě doprovází na každém kroku. Přeji každému z vás, ať pociťujete stejnou volnost a radost ze žití.

Ráda bych tímto představila ty nejúspěšnější lidi v mém týmu, hvězdy roku 2020 Plzeňského kraje. Patří vám tímto obrovský díky za vaši naprosto profesionální práci, která byla provázena obrovským NADŠENÍM, protože bez této ingredience není úspěchů.

viber_image_2021-01-18_14-25-42.jpg


Nevídaný úspěch oblastního ředitelství

V loňském roce nás potkal opravdu významný úspěch, kdy se naše oblast stala nejlepším oblastním ředitelstvím v rámci celé společnosti M&M reality. Chtěla bych tímto poděkovat všem makléřům a manažerům, kteří se na tom podíleli. Protože jsem za tento úspěch nesmírně vděčná.


TOP 10 realitní makléři Plzeňského kraje

 • 1. Hlavatý Michal
 • 2. Pichler Jan 
 • 3. Irmanová Lucie
 • 4. Černohorský Karel
 • 5. Fillingerová Petra
 • 6. Strýček Štěpán
 • 7. Kučerák Pavel
 • 8. Heidenreich Robert
 • 9. Kálalová Monika
 • 10. Václav Albl

„Za dobu, co pracuji pro společnost M&M reality, se mi podařilo již po třetí stát se makléřem roku Plzeňského kraje. Pomohl mi k tomu zejména prodej 32 nemovitostí v celkové hodnotě 96 915 228 Kč. Moc si toho vážím.” 

Michal Hlavatý k umístění na 1. místě v TOP 10 

viber_image_2021-01-19_13-52-29.jpg


viber_image_2021-01-18_17-04-58.jpg


TOP 3 manažeři 

 • 1. Tomáš Hrouda
 • 2. Pavlína Lavičková 
 • 3. Marek Chlad 

„Loňský rok byl jak zejména pro nás, tak obecně pro realitní byznys jeden z nejúspěšnějších vůbec. Byl opravdu fantastický, a to také díky mému mladému týmu, který postupnými kroky úspěšně naplňuje naši společnou vizi.”

Tomáš Hrouda k umístění mezi TOP 3 manažery 

tomáš hrouda.jpg


Noví vedoucí poboček

Od 1. ledna 2021 byli jmenováni noví vedoucí poboček, a to Jakub Belobrad na pobočce v Tachově, Václava Soukupová v Domažlicích a teamleader Bc. Zbyněk Růně, který se mnou úzce spolupracuje na ředitelství ve Schwarzově ulici.


TOP talenti 

Ráda bych neopomněla talentované kolegy, kteří si zde za svou píli a úspěchy zaslouží svůj prostor. Vybrala jsem pouze 4 osoby, ale jistě by se mnoho pozitiv a úspěchů našlo i u dalších lidí. Tímto bych vám chtěla pogratulovat.

Ing. Eva Svobodová - dáma, která se během jednoho roku stala z nováčka v realitách v profesionála na svém místě. Je to člověk, který se pevně a pravdivě umí postavit před jakoukoliv překážku a i pomocí koučinků se tím posunuje vpřed mílovými kroky.

Jakub Belobrad - talent, který se za 12 měsíců dostal na přední příčky makléřů a ohromil své okolí svým pozitivním myšlením a dokázal položit základy svého týmu s kolegy - Richard Kavina a Jindřich Mottl. U Kuby se mísí talent s pokorou, obrovskou chutí na sobě pracovat a uměním předávat své know how dalším kolegům.

Pavel Kučerák - Pavel je loňským nováčkem, který přišel ze státní sféry. Během roku svými výsledky předčil nejen mnoho zkušených makléřů, ale jistě i sám sebe, když se umístil v TOP 10 našeho oblastního ředitelství.

Lucie Irmanová - dáma, o které dlouho nebylo slyšet. Nicméně její pevný postoj, loajalita a opravdovost na každém kroku ve všem, co dělá, ji dělá vyhledávanou makléřkou se zárukou jistoty a perfektního výsledku. Jsem velice hrdá, že právě Lucku ve svém týmu mám.

„Za svůj největší úspěch považuji to, že se mi klienti vracejí a doporučují mě dál.” 

Lucie Irmanová ke svým úspěchům

viber_image_2021-01-18_17-04-47.jpg


Síň slávy

Rozšířila se nám také Síň slávy o další úspěšné makléře, kteří překročili hranici obratu 5 mil. Kč. A to je velký úspěch.

 • Michal Hlavatý
 • Lucie Irmanová
 • Petra Fillingerová
 • Jan Pichler
 • Ing. Zdeněk Karel
Zdeněk Karel.jpg


Vzdělávání teamleaderů

Minulý rok jsme se také opřeli do koučingu teamleaderů. V rámci koučingu teamleaderů jsme si na začátku roku stanovili výchozí bod a cíle, za kterými jsme celý rok šli. Kombinovali jsme osobní rozvoj s rozvojem vůdčích schopností. Také jsme se zaměřili na efektivní využívání moderních technologií (online sebeprezentace, placená reklama, videoprohlídky apod.) a profesionální zpracování obchodů tak, abychom vyšli vstříc všem individuálním požadavkům každého klienta. Teamleadeři by měli následně přenést tyto znalosti a prohloubit dovednosti u svých týmů.

viber_image_2021-01-19_09-22-29.jpg


Přeji vám mnoho úspěchů

Právě jsem dokončila další školení managementu a mezitím zvládla moje Elí s tatínkem první jízdy na snowboardu. Mám tedy dvojnásobnou radost a přeji tak mnoho profesních i osobních úspěchů i vám všem.

viber_image_2021-01-19_10-46-31.jpg


Chcete se stát součástí mého týmu nebo rozvíjet své manažerské schopnosti? Pojďme si o tom popovídat u skvělé kávy v naší kanceláři. 

Napište miSledujte nás