Rekordních 2 925 poptávek. Červnový zájem klientů o nemovitosti dostal tým T. Hroudy do čela v rámci celé ČR


31. červenec 2023

V měsíci červnu jsme v Plzeňském kraji přijali neuvěřitelných 2 925 poptávek. Zájem klientů o nemovitosti v našem kraji vynesl Plzeňský tým oblastního manažera Tomáše Hroudy k vítězství v rámci celé republiky. Co dalšího se při mém ohlédnutí zpět v červnu událo? 

Rekordních 2 925 poptávek. Červnový zájem klientů o nemovitosti dostal tým T. Hroudy do čela v rámci celé ČRRekordních 2 925 poptávek. Červnový zájem klientů o nemovitosti dostal tým T. Hroudy do čela v rámci celé ČR

Červen ve znamení zájmu o nemovitosti

Každý měsíc pro vás připravuji článek, spíše takové aktuality o tom, jak se nám v našem krásném oboru realit daří. Měsíc červen byl ve znamení poptávek, přesněji lidí, kteří u nás poptávali nemovitost z naší nabídky. Takový červen ve srovnání s roky minulými si nepamatuji. Někteří po kontaktu s naší centrálou přímo sami volají makléři nebo počkají na kontaktování makléřem. 

Proběhlo obrovské množství prohlídek nemovitostí a v tomto měsíci se u nás v Plzeňském kraji rozhodlo 116 klientů svou vysněnou nemovitost zarezervovat. Dlouhodobě pracujeme na tom, aby naše nabídka nemovitostí byla co nejširší a vy jste vždy měli z čeho vybírat. 

Pokud hledáte něco konkrétního, vůbec se nebojte nám zavolat. Společně probereme, jakou nemovitost pro vás můžeme vyhledat. V měsíci červnu jsme pro vás zveřejnili 321 nových nabídek, a to jak byty, domy, chaty, ale i pozemky a komerční objekty. Jsme stále v terénu a velmi dobře víme, co se právě na trhu v kraji děje. 

Abychom vám klientům mohli ještě více pomáhat, opět hledáme nové kolegy a jsme připraveni s vámi spojit síly. Máme za sebou měsíc červen, který nám úspěšně zakončil první polovinu roku 2023 plného úspěchů, rekordů – ať už jednotlivců nebo celých týmů. 

Pokud pro spolupráci hledáte společnost, která poskytuje ten nejvyšší standard v péči o klienta, pevně věřím, že nenaleznete lepší značku. Podle klientů jsme Nejdůvěryhodnější realitka. S dalšími potřebnými dovednostmi makléřů nás to řadí mezi nejúspěšnější. Naše oblastní ředitelství se opět umístilo první v rámci celé republiky a pojďme se společně podívat, kdo byl tento měsíc lídrem. 

Tomáš Hrouda se svým týmem nejlepší pobočkou v ČR

Nejlepší pobočkou v celé České republice se stal plzeňský tým pod taktovkou oblastního manažera Tomáše Hroudy. O našem oblastním manažerovi Tomášovi Hroudovi jste jistě již slyšely. Není měsíc, ve kterém by se svým týmem nebodoval v předních místech oblasti Plzeňského kraje, ale také i v rámci celé České republiky. 

Za červen se svým týmem Plzeň 2 se sídlem v Šafaříkových sadech vybojovali absolutní prvenství v celé České republice! Za tímto úspěchem bezpochyby stojí systematická a silně proklientská práce celého týmu, za kterou si Tomáš pevně stojí. Níže pár slov přímo od Tomáše:

„Červen je pro mnoho realitních kanceláří a makléřů již odpočinkový měsíc – pro pobočku Plzeň 2 prostor pro další rekord! Měsíc červen byl pro naši kancelář v Šafaříkovo Sadech opět rekordním, a to jak za uvedený měsíc, tak i za celý kvartál. Taktéž naše kanceláře Plzeň 1, Tachov, Mariánské Lázně a Domažlice přispěly do 2. kvartálu svým poctivým kusem práce a dohromady jsme překonali rekord z 1 kvartálu. Zpět k červnu. Tento měsíc plzeňská kancelář v Šafaříkovo sadech udělala 56 rezervací a potvrdila své prvenství v celorepublikové soutěži nejen za tento měsíc, ale také za celé 1. pololetí.“

makaci1.jpegOblastní manažer Tomáš Hrouda


Hana Pospíšilová skončila na 2. místě v rámci celé ČR

V Tomášovo týmu ještě chvilku zůstaneme. Hana Pospíšilová, nedílná součást Tomášova týmu, nejlepší makléřka Plzeňského kraje a druhá v rámci celé České republiky za měsíc červen. Hanky jsme se zeptali, co stojí za jejím úspěchem, na co ze svých začátků nejraději vzpomíná a jaké má plány do budoucna:

„Za mým úspěchem stojí dřina, práce, péče o klienty, sebeuvědomění, samozřejmě i podpora mé rodiny a mých kolegů. V M&M reality pracuji od poloviny roku 2021 a jsem velmi hrdá na to, že pracuji na pobočce Plzeň 2, kde jsem dostala příležitost pracovat s těmi nejlepšími. Nejlepší na této práci je vždy spokojený klient. Nejvíce vzpomínám na prodej chaty v Hlincích, kterou se mi rok nevedlo prodat a nakonec se po 72 prohlídkách povedlo. Výsledkem pak byla nejspokojenější klientka. Do budoucna si přeji ještě více spokojených klientů.“

Hani, moc ti gratuluji ke krásnému výsledku v měsíci červen!

Hana Pospíšilovál.jpgHana Pospíšilová skončila na 3. místě v rámci celé ČR


Do Síně slávy vstoupila Veronika Tožičková

A máme zde další slavnostní vyhlášení. Síň slávy má o jednoho člena více. Je jím makléřka z Plzně ředitelství, Veronika Tožičková. Jsem na tebe hrdá! 

Snímek obrazovky 2023-07-31 v 8.31.14.png

Veronika Tožičková je nedílnou součástí ředitelství pro Plzeňský kraj ve Schwarzově ulici v Plzni. Za svou dobu podnikání prodala či pronajala více než 100 nemovitostí a teď se stala zaslouženě další členem Síně slávy. A jak to vidí ona? Jaká je její práce a jaké byly její začátky? 

„Ve firmě jsem od listopadu 2020, začátky vůbec nebyly lehké, ale já měla velmi silnou motivaci, píli a trochu štěstí k překonání prvotních překážek. Svoji práci miluji a ve svém pracovním čase se snažím o co největší kontakt se svými klienty, protože péče o mé klienty je pro mě v této profesi to nejdůležitější. Mít vztah s klienty je pro mě dogma a stojím si za tím a vždy stát budu, protože klienti v nás věří a častokrát nám vkládají do rukou nejen svůj majetek, ale i osudy, přání a touhy. Jsem hrdá, že takové klienty mám. Samozřejmě jsme obchodníci a ne vždy tomu tak je, přesto si myslím, že právě tohle stojí ve velké míře za mým úspěchem. Poslední měsíce mě utvrdily v tom, že není nic víc, než být s tím, koho milujete, a tam, kde je vám dobře. Takže mé plány jsou sdílet každou minutu s těmi, které miluji, protože na něčem jiném nezáleží a vše v jedné minutě můžete ztratit. Za mou prací stojí i rodina, která toleruje moji neustálou pracovní dobu a v neposlední řadě můj životní lektor a člověk, který vždy má připravené rameno, když nevím jak dál. Tímto velké díky za pracovní a osobní přítelkyni Martinu Toušovou Stupkovou.“

Veronika Tožičková.jpegDo Síně slávy vstoupila Veronika Tožičková


TOP 10 makléřů Plzeňského kraje

TOP 10 za 6_2023.jpg

Za pár dní vypukne připravovaná letní párty s hodnocením celého pololetí a já už se na všechny moc těším. Celou akci pro vás zdokumentujeme a velmi brzy zveřejníme, ať jste v dění! Krásné letní dny. 

Chcete se také stát úspěšným realitním makléřem?

Napište miSledujte nás