Ráda se vracím ke svým klientům jako rodinný makléř


4. listopad 2020

Začínala jsem před 10 lety jako realitní makléř a postupně mě to čím dál více táhlo k budování vlastního týmu a vedení lidí. Dopracovala jsem se tak do role leadera a mou hlavní náplní práce je nyní leadership a koučink. Přesto se ráda pravidelně vracím k obchodu jako rodinný makléř. Co to znamená?

Ráda se vracím ke svým klientům jako rodinný makléřRáda se vracím ke svým klientům jako rodinný makléř

Ředitel, manažer, leader, ale i rodinný makléř

Před několika týdny jsme přestěhovali naše oblastní ředitelství na novou adresu. Naši kancelář nyní najdete v krásné vile Josefína v ulici Schwarzova 50, v Plzni na Borech. Změnili jsme adresu naší kanceláře a rovněž jsme zčásti obměnili tým. Nejvíce se tedy momentálně věnuji jeho rozvoji a koučinku svých manažerů. O tom ale třeba později. Protože stále v sobě mám obchodního ducha, věnuju část svého času obchodu. 

Vila Josefína
Vila Josefína - sídlo našich nových kanceláří

Za 10 let v realitním byznysu jsem potkala řadu klientů a s mnohými z nich jsem dodnes v kontaktu. Nikoliv z povinnosti, ale prostě to tak mám. Ráda se s nimi pobavím i v neformální rovině. Samozřejmě jim vždy ráda pomohu, pokud jde o nemovitosti. A to nejen samotným klientům, ale i jejich rodinám nebo známým. Stává se tak ze mě rodinný makléř, protože je naše spolupráce založena na sice přátelské, leč na vysoce odborné spolupráci. Měsíčně se tak starám zhruba o tři prodeje nemovitostí, kterým mohu věnovat 100 % své energie a čas vytvořit obchodní strategii, díky které nemovitost prodáme v co nejkratším čase a za co největší možnou cenu. 

Lidský a individuální přístup v mém případě není pouhou frází, ale podstatou mého obchodování. A stejný přístup se snažím uplatňovat nejen v obchodu, ale i v rámci koučinku. Daří se mi tak lépe rozvíjet svůj tým a probudit v něm skutečnou podstatu naší profese. A tou je především pomáhat lidem.

Vážím si svých klientů a jejich zpětné vazby

Mezi mé VIP klienty patří i paní Kozlová, které bych chtěla tímto poděkovat za krásnou spolupráci a vzájemnou důvěru. Napsala mi velice příjemnou zprávu, o kterou jsem se s vámi rozhodla po vzájemné dohodě podělit:

„Dobrý den, 

určitě bych Vám chtěla moc poděkovat za naprosto bezproblémový a velice rychlý prodej našeho bytu. Jste moc sympatická, profesionální, lidská a ochotná pomoci. Kdybych měla ještě někdy prodávat nemovitost, samozřejmě bych se moc ráda obrátila na realitní kancelář M&M reality a ideálně přímo na Vás. I všichni Vaši kolegové, se kterými jsem osobně nebo telefonicky komunikovala, byli moc milí. 

Nečekala jsem vzhledem k předchozí koupi domu přes jinou realitní kancelář, která se velice protahovala a kde jsme spoustu věcí museli řešit sami, tak rychlý a hladký průběh. Za to jsem moc vděčná.

Ještě jednou děkuji za Vaši práci a určitě všem budu doporučovat spolupráci s M&M realitami! 

Mějte krásný den,

Barbora Kozlová”

Milá slova paní Kozlové jsou totiž pro mě vizitkou, že jsem pro ni jakožto pro klienta udělala maximum, a zároveň motivací do další práce, ať už v roli rodinného makléře nebo leadera.


Chcete se stát součástí mého týmu nebo rozvíjet své manažerské schopnosti? Pojďme si o tom popovídat u skvělé kávy v naší kanceláři. 

Napište miSledujte nás