Prodej uprostřed rekonstrukce. Chata v Klatovech našla majitele za pouhých devět dnů


2. prosinec 2020

Už z dálky na vás svítí bílé neomítnuté tvárnice, uvnitř trčí ze zdi dráty a na podlaze víří prach ze stavební suti. Prodávat nemovitost, která je uprostřed rekonstrukce, je vždy výzva, ze strany zájemců to vyžaduje velkou dávku představivosti. Ale rozhodně není potřeba se toho bát. Na klatovské pobočce M&M realit se makléři přesvědčili, že i takovou rozestavěnou chatu můžou prodat třeba i v rekordně krátkém čase.

Prodej uprostřed rekonstrukce. Chata v Klatovech našla majitele za pouhých devět dnůProdej uprostřed rekonstrukce. Chata v Klatovech našla majitele za pouhých devět dnů

Makléře Pavla Kučeráka si klientka našla díky doporučení. Do rukou mu svěřila chatu v Klatovech v klidné části Markyta. Budova byla jen částečně zrekonstruovaná, dostala nový krov a střechu, řemeslníci dotáhli i rozvody elektřiny a vody, ale interiér i fasáda ještě potřebovaly nový kabát.

Chata
Pohled na exteriér chaty

To ale vůbec nevadilo. Pavel si naplánoval s paní majitelkou informativní schůzku, domluvili se na výhradním zastoupení a spolupráce mohla začít. Hned druhý den mířil do chaty profesionální fotograf, makléř si mezitím připravil texty pro inzerát a do dvou dnů byla nabídka na webu.

Brzy se ozvala zájemkyně, kterou chata z obrázků nadchla a přála si osobní prohlídku. Čas měla sice jen v sobotu, ale ani víkend není pro makléře překážkou a rád se s ní na místo vydal. Paní propadla lásce na první pohled a přímo na místě potvrdila, že si chatu koupí.

Exteriér
Interiér chaty si může majitelka dotvořit podle svého

Pak už nabral obchod rychlý spád. Do hry vstoupil odhadce, pro kterého makléř bleskově připravil stavební povolení a projekt rozjeté rekonstrukce. Pak už nic nebránilo podpisu rezervační smlouvy. To všechno jen devět dnů od začátku spolupráce majitelkou.

Jak vidíte, nemusíte se bát nám svěřit nemovitost, jejíž finální tvář se teprve hledá a pro její dotvoření potřebuje nového nápadníka.

Zpět na výpis článkůSledujte nás