Připomínání úspěchů vás může motivovat na vaší cestě


14. únor 2022

Leden ideálně navázal na předchozí rok, který byl pro pobočku ředitelství v Plzni a pro celý můj tým opravdu úspěšný. V lednu se totiž naše pobočka ředitelství Plzeň, Schwarzova 1847/50 stala nejúspěšnější pobočkou v Plzeňském kraji. Zároveň jsme v našich řadách přivítali nové kolegy, jmenovitě Lucii Vlachovou – novou asistentku pobočky a dále nové makléře Mgr. Milana Platzera, Ivonu Januškovou, Veroniku Vančákovou, Barboru Jungovou a Romana Maška. Proto jsem se rozhodla uspořádat slavnostní večeři, která se konala v pátek 11. února v italské restauraci Budino v centru Plzně. 

Připomínání úspěchů vás může motivovat na vaší cestěPřipomínání úspěchů vás může motivovat na vaší cestě

Úspěchy je třeba si připomínat

Nejen v době, kdy se vám nedaří, ale i v dobách, kdy vše funguje podle vašich představ, byste se měli čas od času ohlížet za svými úspěchy. Nikoli z nějakých nostalgických důvodů, ale vždy, když se ohlédnete za tím, co jste dokázali, přestanete o sobě pochybovat, když se vám zrovna nedaří. A naopak když se vám daří, máte motivaci svou předchozí metu překonat. I proto jsme se v pátek sešli, abychom lednový úspěch oslavili a zároveň si připomněli, že je stále na čem pracovat.

Páteční večeři jsme si opravdu užili. Jídlo bylo skvělé, smíchu a dobré nálady bylo plno, ale jak se říká, není čas usínat na vavřínech. Únor je v plném proudu a před námi je opět spousta práce. Touto cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat všem svým kolegům od asistentek přes makléře až po externí spolupracovníky z oblasti financí, práva nebo marketingu. Poděkování patří také našim klientům, kteří v nás vkládají svou důvěru. Tu jim oplácíme službami v nejvyšší kvalitě a lidským přístupem, který dnes bohužel není samozřejmostí. To se snažíme změnit.

Prohlédněte si fotografie z páteční večeře:

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg

Chcete se přidat do mého týmu úspěšných makléřů?

Napište miSledujte nás