Práce v realitách není o nemovitostech, ale o lidech


14. březen 2022

Každý člen mého týmu prožíval jinou životní i profesní cestu. Ať už se týkal podnikání, studia, zaměstnání v nejrůznějších oborech nebo rodičovské dovolené. Všechny tyto cesty nakonec vedly ke mně a nabraly úplně nový a jednotný směr. Zajímá vás, co za tím stojí? Co říkají sami makléři v mém týmu? Má smysl začít se bavit se mnou o profesní budoucnosti, i když se v budoucnu nevidíte jako realitní makléř? 

Práce v realitách není o nemovitostech, ale o lidechPráce v realitách není o nemovitostech, ale o lidech

Touha po změně jako hlavní faktor

Existuje hned několik důvodů, proč se lidé stávají součástí mého týmu, a jen zlomek z nich se týká přímo oboru realit. Tou pomyslnou výjimkou je například Jakub Belobrad, makléř a vedoucí z pobočky v Mariánských Lázních, který se opravdu toužil stát realitním makléřem a dokonce si stanovil věkový limit, do kdy se tak stane. Ve většině ostatních případů šlo o úplně něco jiného a tím je změna. Nikoliv změna zaměstnání nebo prostředí, ale změna životní.

Foto kraj 5.jpg

Většinou je to tak, že daný člověk má nutkání něco ve svém životě změnit, ale nemusí být zdaleka odhodlán odejít ze zaměstnání a začít podnikat. Pak na mě narazí buď skrze přátele a další lidi v mém okolí nebo mě například sami kontaktují na základě článků, které čtou zde na mém blogu. O změně se osobně pobavíme a často zjistíme, že sdílíme stejné hodnoty, což může vyústit ve společnou spolupráci. Rozhodně nepatřím mezi lovce lidí, kteří jdou po „hotových” makléřích z ostatních firem. To není můj styl. Tvořím tým z lidí ze světa kolem sebe se stejným cítěním, jimž pomáhám odhalit jejich potenciál. 

Náš tým stojí na společné chemii

Můj tým se neskládá z individualit, které zajímají jen čísla, zisk, splněné tabulky a výplatní páska. Každý člen mého týmu má své silné stránky a také své slabé stránky, které se nebojí přiznat. Díky tomu se mezi sebou navzájem doplňujeme – jeden vyplní slabinu druhého svou silnou stránkou. Vzniká tak stabilní celek plný jistoty a důvěry s jednotnou vizí. 

Foto kraj 11.jpg

Samozřejmě považuji i finanční stránku věci za velmi důležitou, ale v našem týmu to není středobodem vesmíru. Přesto se naši makléři mají skvěle a pravidelně se umisťují mezi TOP makléři v rámci celé ČR. Pokud pochopíte důležitost našich společných hodnot a vzájemné spolupráce, čísla se brzy dostaví. Jsme toho důkazem.

Podnikání s větší jistotou než zaměstnání

Někteří lidé mají často obavu začít podnikat. Zejména pak ti, kteří pracovali po mnoho let v zaměstnání. Jenže lidé zapomínají, že v případě zaměstnání v soukromém sektoru nemáte osud ve svých rukách, ale v rukách vašeho zaměstnavatele. A je potřeba dodat, že on je podnikatel. Pamatujte, že ve chvíli, kdy se vydáte na cestu podnikání, můžete ovlivnit téměř vše od délky a flexibility pracovní doby přes povahu práce až po výslednou odměnu. Navíc pokud pracujete v jednom z nejstabilnějších oborů, jako jsou reality, a zároveň v týmu, který vám poskytne plnohodnotné zázemí, je ta jistota rázem úplně někde jinde. 

Každý nemůže být makléř, ale každý může udělat životní změnu

Mým cílem není dělat makléře ze všech lidí, které mám kolem sebe a na které narazím. To by ani nefungovalo. Protože realitním makléřem se člověk nestane přes noc. A dobrým už vůbec ne. Je za tím kromě minimálně třech měsíců společné práce v začátcích také mnoho úsilí nejen samotného nováčka, ale i spousty dalších lidí, kteří tomu věnují značnou část své energie. Už jen proto má smysl spolupracovat pouze s lidmi, kteří to cítí stejně a jsou na stejné vlně. 

1S3A5012.jpg

Ráda bych podotkla, že přijít a pobavit se osobně se mnou není jednak ničím závazné a jednak to vůbec nic nestojí. Nenajdeme-li společný směr, je to také v pořádku, pokud vám naše povídání alespoň pomůže ujasnit si myšlenky. Nahlédněte do střípků životů makléřů v mém týmu ve videu níže a pokud budete mít zájem pobavit se o životní změně, ozvěte se mi. Budu moc ráda.

Pojďme se pobavit o vaší životní změně

Napište miSledujte nás