Ohlédnutí za kvartálním setkání makléřů Plzeňského kraje


9. říjen 2018

Ahojte, přátelé, kamarádi, všichni, kdo s námi spolupracujete nebo nás jen sledujete. Nemohu nenapsat tento příspěvek. Zatímco jsem včera ležela v horečkách a stále ležím, proběhlo včera pod taktovkou Michala MöhwaldaTomáše Hroudy, za což jim tímto vřele děkuji, kvartální setkání makléřů Plzeňského kraje. Velký dík patří také našim parťákům z investička Pavlu Roobovi a celému jeho týmu. Právě lidé z M&M investiční se starají o klienty, kteří potřebují pomoc vyřešit exekuci či dražbu na své nemovitosti.

Ohlédnutí za kvartálním setkání makléřů Plzeňského krajeOhlédnutí za kvartálním setkání makléřů Plzeňského kraje

Když se s nadhledem podívám, jak se nám tento kvartál vedlo, velice mi těší 23% meziroční kvartální nárůst obratu za služby poskytnuté našim klientům. Co to ovšem hlavně znamená, je stále se prohlubující důvěra lidí v nás, což je pro mě osobně obrovský závazek. S tím jsem do tohoto oboru vstupovala před osmi lety a věřím, že se daří plnit slib daný nejen sobě, ale i Vám klientům.

Obrovskou radost mám z plzeňského týmu vedeného Pavlínou Lavičkovou. Tento tým předvádí ukázkovou týmovou spolupráci a řada z těchto lidí opakovaně vystupuje z komfortní zóny. Také je cítit obrovská snaha věci posouvat vpřed, inovovat a s tím je spojené flow, ve kterém se právě tato parta úžasných lidí nachází. Proto i kvartální meziroční nárůst 116 % je až přímo hvězdný.

Obrovská gratulace a velké díky za spokojené klienty a špičkově poskytovanou službu patří nejúspěšnějšímu makléři za tento kvartál Zdeňku Molcarovi.

Sen o vlastním a spokojeném domově má každý náš klient, každý z nás. Cesta za jeho splněním nebývá vždy jednoduchá a my jsme tady od toho, abychom naše klienty dovedly úspěšně k cíli, ke spokojenosti a naplnění. Vzájemná důvěra, rychlost a jednoduchost, to je naše poskytovaná služba. Spojení realit s financováním bydlení a dnes už i výstavbou bytů a rodinných domů je ta správná cesta. Cesta domů.

Celému skvělému týmu, každému z Vás, mým parťákům děkuji.

Celou fotogalerii ze setkání najdete v mém příspěvku na Facebooku.Sledujte nás