Navzdory opatřením zabodovali. Plzeňští makléři zazářili v celorepublikovém žebříčku


9. listopad 2020

Říjen nebyl pro obchod zrovna ideálním měsícem. Vláda neustále zpřísňovala opatření v boji s koronavirem, zavřela restaurace, většinu prodejen, omezila volný pohyb osob. To samozřejmě ovlivnilo i práci makléřů M&M realit. Nijak to ale nezabránilo pobočce Plzeň v Šafaříkových sadech pod vedením manažera Tomáše Hroudy k mimořádným úspěchům. Stala se totiž druhou nejúspěšnější pobočkou M&M realit.

Navzdory opatřením zabodovali. Plzeňští makléři zazářili v celorepublikovém žebříčkuNavzdory opatřením zabodovali. Plzeňští makléři zazářili v celorepublikovém žebříčku

Prodeje domů, chat i bytů, hledání nájemníků. Kdo by si myslel, že se svět realit v době pandemie zastaví, ten by se spletl. Plzeňská pobočka v Šafaříkových sadech nabrala v říjnu hned 79 nemovitostí. 

Tomáš Hrouda
Tomáš Hrouda - manažer pobočky Plzeň 2

Meziroční obrat pobočky se zvedl dokonce třikrát a dvaatřicetkrát se makléřům povedlo si s kupcem plácnout. Lví podíl na tom má Robert Heidenreich, který se dostal do první pětky nejproduktivnějších makléřů ze všech poboček v zemi a zároveň byl nejúspěšnějším makléřem Plzeňského kraje.

Robert se přitom pohybuje na trhu s nemovitostmi teprve něco přes dva roky, před tím 27 let provozoval bar. Jak je vidět z jeho dosavadních výsledků, s o to větším elánem do realitního světa vlétl. Za říjen podepsal s kupci rezervační smlouvu hned pětkrát. 

Robert Heidenreich
Robert Heidenreich - Makléř Plzeňského kraje za měsíc říjen 2020

Vzhledem k hygienickým opatřením se makléři na pobočce ještě víc zaměřili na využití nejmodernějších technologií. Většinu rezervačních smluv uzavřeli prostřednictvím SMS podpisů. Také hodně využili novinku v portofoliu M&M realit a to jsou online aukce. Díky nim mohli zájemci dražit nemovitost pěkně z pohodlí domova a prodávající měl jistotu, že získá tu nejvýhodnější nabídku.

Z těchto pozitivních zpráv je jasné, že naši makléři berou vnější překážky na cestě za úspěšnými obchody spíše jako výzvu a stojí za to do nich při prodeji či pronájmu vašich nemovitostí vložit důvěru. 

Zpět na výpis článkůSledujte nás