Kvartální setkání v Kalikovském mlýně: Nejpovedenější akce našeho týmu?


10. srpen 2022

Dne 4. srpna proběhlo v nádherných prostorách Kalikovského mlýna v Radčické ulici v Plzni kvartální setkání realitních makléřů, tým lídrů, manažerů a hostů. Akci jsme odstartovali v 16 hodin a poslední hosté opouštěli Kalikovský mlýn kolem půlnoci. Osobně ji hodnotím i na základě kladných ohlasů jako jednu nejpovedenějších akcí našeho týmu, kterou jsme kdy pořádali.

Kvartální setkání v Kalikovském mlýně: Nejpovedenější akce našeho týmu?Kvartální setkání v Kalikovském mlýně: Nejpovedenější akce našeho týmu?

Významní hosté a báječný program

Mé pozvání přijali hosté Radka Mesteková, ředitelka pobočkové sítě M&M Finance, Michal Möhwald, regionální ředitel M&M reality, Mgr. Petr Bílý, spolupracující fotografové, kolegové z M&M finance a milou společnost rovněž doplnily naše asistentky poboček.

leopsi.jpg

Děkuji oblastním manažerům Pavlíně Lavičkové a Tomáši Hroudovi, dále mé pravé ruce Baru Gabrielové, Aleně Hájkové a Lucii Sikové za přípravu a podporu celé této akce. Věřím, že si ji všichni přítomní naplno užili. 

carmenkk.jpg

Po vyhodnocení a předání cen nejúspěšnějšním z nás pokračoval bohatý večerní programem. Celým večerem nás provázela skvělá skupina DM BAND a zpestření nám rovněž zajistil Martin Pfeifer, který předvedl úžasnou barmanskou show, kterou po setmění vyšperkoval ohnivým vystoupením. Mimo tradičních nápojů, jako je pivo, víno a šampaňské, namíchal přes 150 drinků. 

ohen.jpg

Nezapomenutelný úspěch Richarda Kaviny

Na kvartálním setkání jsme nemohli opomenout červnový rekord Richarda Kaviny. Ráda bych tedy ještě jednou zmínila jeho famózní úspěch, kterým předčil všechny ostatní. V rámci jednoho měsíce překonal hranici obratu v provizích bez DPH přes jeden milion korun. Ještě jednou, Richarde, gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů. 

kavinaa.jpg

Díky i těm, kteří se nemohli zúčastnit

Ráda bych tímto pozdravila všechny své kolegy a také na dálku kolegy, přátele a spolupracovníky, kteří v době konání užívali nebo dále užívají své zasloužené dovolené. Ráda bych popřála všem krásný zbytek prázdnin a všem mnoho úspěchů v dalším kvartálu, ale i v osobním životě.

Brzy na viděnou na další akci, přátelé.

Celé album fotografií najdete zde na našem Facebooku.Sledujte nás