Jak se pozná dobrý lídr? Podle úspěchů svého týmu


12. červen 2024

V M&M reality ve svém regionu vedu tým přibližně 100 lidí. Často přemýšlím nad tím, jak svůj tým zase posunout. Musím ale vždycky začít u sebe. Protože kvalita a úspěchy týmu jdou ruku v ruce se schopnostmi jejich lídra. Jak poznáte dobrého lídra a jak se mému týmu dařilo v květnu? Pojďte se se mnou na to podívat. 

Jak se pozná dobrý lídr? Podle úspěchů svého týmuJak se pozná dobrý lídr? Podle úspěchů svého týmu

Úspěšný lídr má hluboké porozumění pro schopnosti a úkoly svých lidí

První a asi nejzřetelnější známkou kvalitního a schopného lídra je efektivita jeho týmu. Jak se říká, výsledky mluví za vše. Nic za ně neskryjete. Ale není to pouze o výsledcích. Úspěšný lídr má hluboké porozumění pro schopnosti a úkoly svých lidí. Ví, jak nejlépe využít talenty každého člena týmu, a zajistí, aby všichni přispívali ke společným cílům. V dobře řízeném týmu každý člověk ví, co se od něj očekává, pracuje na plný výkon, tým funguje hladce a dosahuje stanovených cílů bez zbytečných odboček.

Úspěšný lídr má přehled o svém týmu. Zná jeho silné i slabé stránky a také aktuální výkonnost a efektivitu. Úspěšný lídr také dokáže motivovat své lidi. Není pravda, že schopní členové týmu nepotřebují motivaci. I ti nejsilněji motivovaní lidé mohou ztrácet tempo, pokud nejsou správně vedeni. Mým úkolem není jen nasměrovat pozornost svého týmu na klíčové úkoly, ale neustále je podněcovat k lepším výkonům. 

Úspěšný lídr tedy není jen ten, kdo dobře vytěžuje zakázky, ale především ten, kdo dokáže vytěžit maximum z potenciálu svého týmu. S pokorou a hrdostí mohu říci, že právě díky těmto principům je náš tým úspěšný a byl úspěšný i v měsíci květnu.


Květnové výsledky mého týmu

V květnu se nám podařilo nabrat 303 nemovitostí a prodat nebo pronajmout 154 nemovitostí. Celkově jsme zpracovali 3 119 poptávek a náš tým se rozšířil o 7 nových kolegů. Náš obrat za měsíc květen činil 9 097 834 Kč.

Makléřům z mého týmu se podařilo úspěšně zorganizovat 4 aukce:

aukce květen.jpg

Nejúspěšnější aukce

Celková částka navýšení všech aukcí činila 815 000 Kč. Nejlepší z těchto aukcí zorganizovala Lenka Stupková, které se podařilo vytěžit z aukce navýšení o 620 000 Kč. „Náběr této nemovitosti byl z lístečku, který měl majitel domu rok schovaný a pak se ozval. Pár dní po inzerci jsme s Pavlínkou měly prohlídkový den, kterého se zúčastnilo 25 zájemců. Dva dny poté se konala aukce. Od dvou klientů jsem měla informaci, že chtějí dům i za cenu 6 mil. Nakonec se cena vyšplhala na krásných 6 120 000 Kč. Prodávající i kupující měli obrovskou radost a my samozřejmě také,“ říká ke své nejúspěšnější květnové aukci makléřka Lenka Stupková.

lstupková.jpeg

Top makléř

Nejlepším makléřem za měsíc květen se stal Michal Hlavatý s obratem 592 002 Kč, který si nyní užívá za odměnu nový BMW, který jste mohli vidět na našich sociálních sítích. „Podařilo se mi prodat v měsíci květnu 4 rodinné domy. Za dlouhodobým úspěchem vnímám především vytrvalost práce, kdy se snažím dělat kvalitní věci a nastavovat s prodávajícími správné ceny na trhu s nemovitostmi,“ dodává makléř Michal Hlavatý. 

michal hlavatý.jpeg

Top pobočka

Nejlepší pobočkou se stala pobočka Plzeň 4 pod vedením Pavlíny Lavičkové, kde působí i zmíněný Michal Hlavatý. Celkový obrat pobočky činil 2 412 632 Kč. Mezi další milionové pobočky se zařadily Plzeň Šafaříkovo sady, Rokycany a Plzeň Dominikánská. „Moc ráda bych poděkovala za důvěru klientům a za neúnavnou práci mých kolegů. Dlouhodobě se zaměřujeme na kvalitu a maximální péči o klienty, což podle mého názoru vede k úspěchu celého našeho týmu,“ uzavírá hodnocení vedoucí pobočky Plzeň 4 Pavlína Lavičková. 

plzen4.jpg

Já osobně bych chtěla všem ve svém týmu pogratulovat a poděkovat. A to nejen zmíněným, kteří se umístili na pomyslných stupních vítězů, ale i všem ostatním, na kterých stojí všechny tyto úspěchy. 


Chcete také pracovat v mém úspěšném týmu? Dejte mi vědět

Napsat zprávu

firemní dovolená společné foto.jpg


Sledujte nás