Duben byl pro můj tým neuvěřitelně úspěšný. Podaří se nám laťku ještě zvýšit?


8. květen 2023

Duben byl pro nás velmi úspěšný. Nejen že jsme utekli obratově o 2 miliony jiné oblasti, ale také jsme se umisťovali v předních příčkách v celé České republice, ať už jako celý tým, jednotlivé pobočky či samotní makléři. Jako oblastní ředitelství Plzeňského kraje jsme v dubnu obhájili krásné první místo v rámci celé ČR. Důvěra klientů v naše služby narůstá a to je především naším hlavním cílem. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se na našem úspěchu podílejí.

Duben byl pro můj tým neuvěřitelně úspěšný. Podaří se nám laťku ještě zvýšit?Duben byl pro můj tým neuvěřitelně úspěšný. Podaří se nám laťku ještě zvýšit?

TOP pobočka s TOP makléři: Plzeň 2

Nejlepší pobočkou se stala Plzeň 2 se sídlem v Šafaříkových sadech pod vedením oblastního manažera Tomáše Hroudy, který se zároveň umístil se svým týmem na 4. místě v České republice. Tomášovi děkuji za skvělé výsledky v dubnu a za neustálé překračování svých hranic při péči o svůj tým i klienty. Mezi hlavní hráče Tomášovo týmu patří bezpochyby Václav Albl, který nejen že vstoupil do Síně slávy, ale také se stal nejlepším makléřem pro Plzeňský kraj a celkově 2. nejlepším v celé České republice. Při této příležitosti jsem se rozhodla zeptat Vaška na pár otázek:

Vášo, měsíc duben byl pro tebe velice úspěšný. Nejen že jsi vstoupil do Síně slávy naší společnosti, ale také ses stal makléřem pro Plzeňský kraj. Čemu vděčíš za tak krásný úspěch?

„Vděčím za to hlavně svému sebeuvědomění a aktivitám, které pravidelně dělám."

Jak dlouho pracuješ v M&M a jaké byly tvé začátky? 

„V M&M pracuji od roku 2018, ale jako makléř jsem nastupoval až 1. 1. 2020. Začátky byly snadné, protože od roku 2018 jsem to dělal brigádně ke škole." 

Pokud patříte mezi studenty a zajímá vás svět realit. Nebo naopak hledáte brigádu, která vám dá spoustu zkušeností do života, podívejte se na náš program pro studenty.

Na jaký obchod rád vzpomínáš? 

„Rád vzpomínám na prodej chaty, kterou koupila herečka Tereza Ramba (Voříšková)."

Jaké jsou tvé cíle do budoucna? 

„Stát se makléřem roku a být mezi prvními třemi makléři v Síni slávy."

Kopie návrhu Kopie návrhu uvodni foto Z (3).jpg
Václav Albl se stal nejúspěšnějším makléřem Plzeňského kraje za měsíc duben 2023.


Další velká prvenství našich poboček a kontaktních míst

Ráda bych také pogratulovala celému týmu pobočky Plzeň ředitelství se sídlem ve Schwarzově ulici, která se umístila jako 6. v celé České republice. Zároveň posílám gratulace také týmu Plzeň 4 se sídlem v Rubínové ulici pod taktovkou oblastní manažerky Pavlíny Lavičkové. I její tým přesáhl milionovou hranici na provizích za zprostředkované obchody. Pavlíně rovněž děkuji za neustálé posouvání svého týmu a zlepšování péče o klienty.

Získali jsme ale i další prvenství v České republice, a to s klatovskou kanceláří pod vedením vedoucí kontaktního místa Ing. Evy Svobodové. Její kancelář se umístila na 1. místě mezi kontaktními místy České republiky. 

Kontaktní místo Klatovy - dárek od pí. Lavičkové.jpgOdměna od oblastní manažerky Pavlíny Lavičkové za první místo v celé ČR. 

„S kolegyní Bc. Gabrielou Janouškovou máme za sebou úspěšný dubnový měsíc! Pro devět krásných nemovitostí jsme, díky naší pilnosti a profesionalitě, během krátké doby našly nové spokojené budoucí majitele. Vidět tu radost a jásavé emoce je pro nás vždy velkou výhrou! Díky takovým úžasným chvílím se nám práce stává koníčkem! Tímto bych chtěla moc poděkovat Gabriele za krásnou, sehranou spolupráci a v neposlední řadě velké poděkování patří i naší vedoucí Pavlíně Lavičkové,” ohlíží se Ing. Eva Svobodová za úspěšným dubnem.

Kontaktní místo Klatovy, Ing. Eva Svobodová, Bc. Gabriela Janoušková .jpgZleva Ing. Eva Svobodová, Bc. Gabriela Janoušková


Naše Síň slávy se rozrostla o nové úspěšné makléře

V měsíci dubnu dosáhli i další makléři významného milníku a tou je Síň slávy naší společnosti. Do Síně slávy vstupují makléři po dosažení pěti milionové hranice na provizích za zprostředkované obchody. Do Síně slávy vstoupila nyní makléřka Carmen Idris Beshirová z pobočky Plzeň - ředitelství pro Plzeňský kraj a také vedoucí kontaktního místa Domažlic Václava Soukupová.  

„Do M&M reality jsem nastoupila přesně před dvěma lety a třemi měsíci v době Covidu. Jelikož jsem v té době studovala, kvůli pandemii bohužel jen z obývacího pokoje, brouzdala jsem po internetu na nabídkách práce pro studenty. Vyskočil na mě inzerát na FB s nabídkou flexibilního přivýdělku bez velkých vstupních kritérií, okamžitě jsem poptala. Den na to jsem přišla na pohovor, další den jsem nastoupila a po dvou letech a třech měsících mám za sebou přes 270 nabraných nemovitostí, z toho 107 prodaných/pronajatých. A už pravděpodobně nikdy neodejdu,” říká s úsměvem Carmen Beshirová, jak se jí přihodila možnost pracovat jako realitní makléřka. 

„Začátky byly skvělé, plné nasazení, které je mou osobu vlastní, a také vlivem nástupu v jedné z nejlepších etap realitního trhu i plný úspěchů, které mě nakopávaly pokaždé novou a novou energií. Samozřejmě jsem občas také někde lehce narazila, ale nikdy mě to neodradilo a nevzalo mi to radost z této nekonečně pestré práce,” popisuje Carmen své začátky.

„Paradoxně obchod, na který vzpomínám nejradši, nebyl úplně jednoduchý. Jednalo se o byt v Písku. S paní, která byt prodávala, jsem se setkala na prohlídce jiného bytu. Ten jsme společně zarezervovaly, ale financování probíhalo prodejem jejího stávajícího bytu, s čímž mě také oslovila, kvůli již vybudované důvěře. Byt jsme nafotily, daly do inzerce a probíhal klasický koloběh prohlídek. Všichni zájemci nabízeli nižší nabídky, než byla námi stanovená prodejní, ale jedna paní byla ochotna nesmlouvat. Tato zájemkyně mě však k mému překvapení také oslovila s prodejem jejího bytu, kvůli zdrženému dědickému řízení, ze kterého měla původně mít finance. Trvalo nám téměř rok, než jsme se postupným snižováním dostaly k úspěšnému prodeji, ale po celou dobu jsme spolu prožívaly nadějné prohlídky, zklamání z odmítnutí, slevování. Vlastně jsme si někdy navzájem sdílely i osobní životní příběhy a útrapy. Vše se nakonec dobralo zdárnému prodeji a konci. Doteď si se všemi zúčastněnými čas od času píšeme jako přátelé,” ohlíží se Carmen za svým nejzajímavějším obchodem. 

„Za mým úspěchem rozhodně nestojí jen má píle a nadšení (chvílemi bych řekla až pozitivní posedlost) prací. Řekla bych, že jde o souhru několika faktorů. Velmi důležitý je pro mě také kolektiv, ve kterém mohu pracovat. Ať už se jedná o mé kolegy na pobočce nebo juniory makléře. Velký dík patří samozřejmě především mé vedoucí, která mne po celou dobu doprovází a usměrňuje.☺Také jsou pro mě velmi důležité přátelské vztahy i s kolegy z jiných poboček, se kterými si vždy vypomůžeme, když je třeba,” dodává Carmen na závěr ke svému úspěchu. 

Kopie návrhu Kopie návrhu uvodni foto Z (4).jpgCarmen Idris Beshirová vstoupila do Síně slávy.

Své nám ke vstupu do Síně slávy pověděla také druhá zástupkyně Václava Soukupová:

„Rok 2019 byl pro mě zlomový, rozhodla jsem se opustit zaměstnání a začít podnikat na plno. Již v této době jsem částečně podnikala v oblasti ubytování, a proto mi oblast realit byla dost blízká. Když jsem si kupovala svoji nemovitost, řešila jsem financování přes M&M finance a vzhledem k dobré zkušenosti jsem oslovila svého finančního poradce, dnes mého kolegu Jana Józu, aby mi řekl, jak to v M&M chodí. Slovo dalo slovo a já jsem si dala schůzku s oblastním manažerem Tomášem Hroudou a v září 2019 jsem nastoupila. Začátky nebyly rozhodně lehké, ale když se dnes podívám zpět, jsem ráda, že jsem vydržela. Protože tato práce mi změnila celý můj život a stále mi pomáhá plnit si mé sny. V lednu 2020 se ke mně přidal můj kolega Radim Iliev, se kterým jsme si v Domažlicích vybudovali dobré jméno. Troufám si říct, že již patříme k tzv. domácím makléřům. Podařilo se mi společně s kolegou zobchodovat 185 zakázek a ráda vzpomínám na obchody, kde jsme klientům splnili jejich sny. Tato práce mi přinesla i spoustu nových přátel, ať už z řad klientů nebo mých kolegů. Myslím, že za úspěchem domažlické kanceláře je proklientský přístup, trpělivost a ochota pomoci našim klientům dotáhnout jejich obchod k úspěšnému konci. Nyní se budeme přesouvat kancelář do nových prostor v přízemí vedle komerční banky, abychom byli zase o kousek blíže našim klientům. Těšíme se na nové klienty a také na nové kolegy, které momentálně intenzivně hledáme.”

Kopie návrhu Kopie návrhu uvodni foto Z (2).jpg
Václava Soukupová vstoupila do Síně slávy.


Rosteme. Úspěšný duben je toho důkazem

V dubnu jsme v rámci oblastního ředitelství Plzeňského kraje: 

 • ✅ přijali 7 nových kolegů 
 • ✅ zveřejnili 266 nových nabídek 
 • ✅ obdrželi 2 576 poptávek
 • ✅ pomohli najít nové majitele u 78 nemovitostí a nové nájemníky pro 45 nemovitostí 

Níže bych vám ráda představila TOP 10 obchodníků za měsíc duben:

 1. Václav Albl 
 2. Ing. Eva Svobodová
 3. Bc. Václav Přibek 
 4. Bc. Gabriela Janoušková 
 5. Pavlína Lavičková 
 6. Martin Stupka
 7. Bc. Monika Kálalová 
 8. Roman Jiříček
 9. Robert Heidenreich
 10. Lenka Stupková

A na závěr bych bych ráda pogratulovala našim kolegům, kteří úspěšně složili zkoušku odborné způsobilosti a stali se certifikovaným realitním zprostředkovatelem:

 • ➡️ Romana Šilhavá - pobočka Rokycany
 • ➡️ Sandra Dušek - pobočka Plzeň 2
 • ➡️ Radek Dušek - pobočka Plzeň 2
 • ➡️ Václav Roubal - pobočka Tachov

Pokud i vás zajímá práce realitního makléře a chcete být úspěšní, neváhejte se na mě obrátit. Rádi přivítáme nového parťáka do našeho přátelského týmu!

Chcete se také stát úspěšným realitním makléřem?

Napište miSledujte nás