Dokážeme společně vybudovat něco, co tu ještě nebylo?


19. listopad 2020

Jsem vděčná, že jsem si téměř před deseti lety vybrala pro svůj profesní rozvoj právě obor realit. Kdo by tušil, že v roce 2020 přijde doba, kdy se lidé více než kdy jindy obávají o svou práci, jistoty nebo zázemí. Reality jsou naštěstí odvětvím, které spolehlivě funguje nehledě na jakoukoliv krizi, včetně té současné. Každá z takových krizí pro každého z nás představuje výzvu a příležitost, do které se vždy s odhodlání pustím naplno. Nyní bych ráda našla někoho podobně smýšlejícího, kdo mi pomůže budovat, co tu ještě nebylo.

Dokážeme společně vybudovat něco, co tu ještě nebylo?Dokážeme společně vybudovat něco, co tu ještě nebylo?

Ano, hledám k sobě nové kolegy

Přemýšlela jsem, zda nechám vytvořit klasický pracovní inzerát, který vyvěsím na portály a budu čekat, kdo se ozve, jestli přijde na domluvenou schůzku a zda vůbec někoho vybereme. Ale já nenabízím klasickou práci a už vůbec ne zaměstnání. 

Otevírám vám dveře, které vám pomohou změnit váš život od základů. Dávám vám možnost postavit se na vlastní nohy, začít úspěšně podnikat, rozvíjet se a pracovat s lidmi a navíc mít za sebou pevné zázemí a jistoty. Upřímně, to vám moc dalších druhů podnikání nenabídne.

Ředitelství
Zázemí našeho nového ředitelství Schwarzova 50, Plzeň

Zároveň vím, koho/co nechci

Mým cílem není vybudovat armádu úspěšných makléřů, kteří se budou sobecky nebo takzvaně přes mrtvoly honit pouze za svými čísly a prodeje nemovitostí odškrtávat jak zářezy na pažbě. I to byl důvod, proč se naše cesty s několika kolegy v poslední době rozešly. Pokud hledáte, čím byste jen vyplnili výpadek příjmů, než krize pomine, nebo třeba způsob, kde byste mohli rychle zbohatnout, aniž byste se moc nadřeli, pak ani nemusíte číst dál.

Pokud se ale chcete postavit na vlastní nohy, začít opravdu podnikat, stát se nezávislými, neustále profesně růst a především pomáhat lidem, pak stojí za to minimálně nad tím uvažovat. Obklopuji se lidmi, kteří smýšlejí podobně jako já a kteří věří, že k úspěchu je dovede v první řadě lidský přístup.   

Kdy jindy než teď?

Řada lidí momentálně prožívá nelehkou situaci, co se týče zaměstnání. Zejména pak lidé z oborů gastronomie nebo maloobchodu. Pokud jste se do takové situace dostali, můžete čekat, jak to dopadne. Nebo můžete využít situace a vzít svůj život pevně do svých rukou. Někomu to postupně vyplyne samo, že je čas na změnu, jiný potřebuje impuls. A právě současná situace by se mohla stát pro někoho z vás tím impulsem.

Mně osobně trvalo několik let, než jsem se odhodlala na tak razantní změnu. Zajímá vás můj příběh? Tady ho najdete.

Nemáte zkušenosti? To mi vůbec nevadí

Nehledám k sobě ostřílené realitní makléře s xletou praxí a velkými výsledky. Ani mi nejde o to, zda jste někdy působili v příbuzném oboru. Já sama jsem kdysi pracovala v jedné firmě jako ekonom. A to s realitním byznysem nemá zdaleka nic společného. Zkušenosti tak pro mě nejsou podstatné.

Třeba z barmanů se mohou stát úspěšní makléři a manažeři. Řada mých kolegů přišla ze zmíněného oboru gastronomie včetně například úspěšného manažera Tomáše Hroudy nebo realitního makléře Roberta Heidenreicha, který se letos již dvakrát stal makléřem Plzeňského kraje. Oba spojovalo to, že byli zvyklí pracovat s lidmi a že je to ohromně baví.

Tomáš Hrouda
Tomáš Hrouda - manažer pobočky Plzeň 2

Co by vám naopak nemělo chybět

Pro práci realitního makléře v mém týmu je klíčová chuť pracovat s lidmi a jistá dávka empatie. Oceňuji také schopnost se učit a zároveň přicházet s novými nápady, které nám pomáhají být leaderem na trhu realit. Jsme tým, nikoliv parta individualit. Navzájem se podporujeme a také známe silné stránky jednotlivých kolegů. Pokud se k nám dostane obchod, se kterým má více zkušeností některý z kolegů, přesuneme ho na něj a zároveň sledujeme jeho průběh a učíme se. Musíte jednoduše věřit, že se vám lidský přístup vyplatí. 

Pojďme se společně odlišit od individualit a vybudujme stabilní tým postavený na lidském přístupu. Není to úplně běžné. Ale kdo říká, že to, co je běžné, je správné?

Přestože se momentálně věnuji nejvíce leadershipu a koučinku makléřů, nezapomínám ani na samotné obchody. Zajímá vás, jak pracuji? Přečtěte si článek o tom, co pro mě znamená být rodinným makléřem.

Co vás čeká

Vše se do jednoho článku nevejde a ani bych se o všem rozepisovat nechtěla. Ráda si o tom ale s vámi popovídám u kávy nebo čaje v našem novém ředitelství v Plzni, v ulici Schwarzova 50. Pokud se nakonec pustíme do spolupráce, v první řadě vás proškolíme. Nikdo vás do vody nehodí a navíc si udržujeme určitý standard, kdy chceme, aby každý obchod dopadl k maximální spokojenosti klienta. Proto je potřeba alespoň zpočátku dohled a koučink zkušenějšího kolegy. Na začátku vám opravdu pomůžeme ať už zázemím, znalostmi, podporou i finančně. Pracovat v mém týmu znamená také řadu výhod. Pokud vás zajímají konkrétní benefity, mrkněte na podstránku s inzerátem

Pokud jste dočetli až sem, máte dvě možnosti. Buď mi rovnou napíšete nebo zavoláme a probereme to osobně, nebo si to necháte ještě chvíli uzrát. V každém případě se budu těšit.

Zavolejte mi na tel. 777 343 362, pište na mstupkova@mmreality.cz nebo využijte formulář níže. Děkuji.

*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů

Martina Toušová Stupková
Martina Toušová StupkováSledujte nás