Celorepublikové prvenství a systematická práce, co nese ovoce. Jak dopadl 1. kvartál v mém týmu?


11. duben 2023

Někdo říká, že realitní trh stagnuje nebo že se dokonce hroutí. To ale není pravda. Realitní trh se neustále mění a makléři se musí nejen přizpůsobovat, ale jít vývoji naproti. Ideálně být ještě o krok napřed. A spousta makléřů a manažerů z mého týmu tací jsou. Nasvědčuje tomu mimo jiné i březnový úspěch jednotlivců i celého týmu. Ráda bych tímto celému svému týmu v celém Plzeňském kraji poděkovala za nastartování tohoto roku 2023 s velkým nasazením a energií.  

Celorepublikové prvenství a systematická práce, co nese ovoce. Jak dopadl 1. kvartál v mém týmu?Celorepublikové prvenství a systematická práce, co nese ovoce. Jak dopadl 1. kvartál v mém týmu?

Ráchel Holšanová v březnu jako TOP makléř celé ČR

Za velmi vydařený měsíc březen bych chtěla srdečně pogratulovat Ráchel Holšanové, které se podařilo stát se TOP makléřem nejen v rámci Plzeňského kraje, ale v celé firmě napříč celou Českou republikou. Je skvělé, že se jí podařilo v tak obrovském množství 2 000 makléřů bezkonkurenčně zvítězit. S obdivem sleduji, jak velké nasazení do své práce musí dávat, když není makléřkou ve velkém městě, jako je Praha nebo Plzeň, ale podniká v Tachově, Mariánských Lázních a okolí. 

„Za mým úspěchem stojí především tvrdá práce a vytrvalost. Nenechat se strhnout okolnostmi a nepříznivou situací na trhu, jak se teď všude píše. Ta ale podle mého názoru vůbec nepříznivá není. Prostě jen dělám práci s láskou a nadšením. Má práce mě baví a každý další dokončený obchod a spokojení klienti mě neustále motivují a ženou vpřed. Baví mě především péče o mé klienty, komunikace s nimi a hledání toho nejlepšího řešení. Vždy jsem byla ambiciózní člověk a měla chuť se posouvat. A tato práce k tomu doslova vybízí. Každý obchod je jiný a přináší různé situace. Člověk se neustále učí novým věcem. Nyní již působím také jako team leader. Chtěla bych mít svůj stabilní tým makléřů, zapálených pro tuhle práci stejně, jako já,” dodává Ráchel ke svému úspěchu a plánům do budoucna.

Ráchel je jedním z lidí, kteří si rozhodnutím stát se realitním makléřem změnila celý svůj život. A to je to, co mě osobně činí tu největší radost. Rachel gratuluji. 

IMG_20230331_095948-01 (1).jpeg

Systematická práce Tomáše Hroudy nese ovoce. Dlouhodobě

Za úspěchy oblastního manažera Tomáše Hroudy stojí především skvělá týmová práce, jak sám potvrzuje: „Za rekordem naší skupiny v prvním kvartálu tohoto roku stojí celý tým, naše zásady a proklientský přístup. V dobách, kdy se prakticky prodávalo samo, jsme v mém týmu pracovali na ucelení systematického zpracování nabídky a na komunikaci s klientem. Nejen, že od nás dostanete prvotřídní servis, reklamu na sociálních sítích, v rádiu a spot v televizi Prima, ale také pravidelně obdržíte informace o aktuálním vývoji prodeje vaší nemovitosti a dalších krocích. Toto je zcela zásadní! Zatímco běžnou praxí je, že makléř neinformuje klienta, pokud se nic neděje, u nás je to naopak... Klient pravidelně ví o každém našem kroku, který probíhá nebo se chystá. Nedochází tedy k plýtvání času, pokud je prodej nastaven špatným směrem.”

Ne náhodou právě v týmu Tomáše Hroudy Ráchel pracuje. Každý v jeho týmu pečlivě pracuje na profesionalizaci jednotlivých kroků v každém realitním obchodě. „Stále jedeme v nastavených a pravidelných aktivitách. Můj tým je unikátní tím, že téměř 20 lidí sdílí stejný time management a veškeré aktivity se dějí ve správný čas. Na nic se tak nezapomene. Pracujeme s klienty, kteří dnes očekávají 100% servis a vysokou úroveň. Proto například každou naši nabídku necháme zpracovat profi fotografy nebo na každou nabídku najímáme advokáta, aby zakázku po právní stránce dokončil. Našim cílem je odbornost a 100% spokojenost zákazníka. Tento kvartál se nám podařilo prodat od každého kousek. Kromě převažující skupiny bytů jsme prodali i činžovní dům, rodinné domy a také jsme pronajali pěkné prostory v centru města Plzně,” doplňuje Tomáš Hrouda důvody, proč se i přes měnící situaci na realitním trhu daří jeho týmu stále stejně úspěšně prodávat jakékoliv nemovitosti. 

Když vidím, jak společně na věcech pracují, jak věci konzultují, jak pracují s chybami nebo jak se slaví úspěchy, nemohu než pogratulovat k partnerství všech, které nese takové výsledky. Gratuluji Tomášovi a celému týmu. Ať se vám i další měsíc a kvartál podaří tak úspěšně. 

DSC08849ll.jpg

Na celém úspěchu prvního kvartálu máme podíl všichni

Ráda bych také poděkovala nejen výše jmenovaných, ale i celému týmu oblastní manažerky Pavlíny Lavičkové a zároveň Evě Sadovské. Naše oblast ředitelství Plzeňského kraje dosáhla prvenství v rámci celé v ČR jak za měsíc březen, tak za celý první kvartál:

  • - přijali jsme 24 nových kolegů
  • - zveřejnili jsme 901 nových nabídek
  • - obdrželi jsme 9 690 poptávek
  • - pomohli jsme najít nové majitele u 372 nemovitostí

My všichni jsme se tedy podíleli na výsledcích velmi úspěšného prvního kvartálu v roce 2023 a měsíce března. Zaměření na aktivity a produktivitu přinesla velkou změnu ve výsledcích a atmosféře celé naší oblasti. Měním své heslo: 

Úspěch se skrývá v produktivních lidech 

A jak najít produktivní lidi? Pokud je váš život protkaný úspěchy, ať děláte cokoliv, pak i v realitách máte velkou šanci uspět. Jestli o této práci uvažujete a jste již nyní ve vaší stávající práci produktivní, přijďte na kávu. Můžeme to celé probrat a zjistit, zda by vám změna prospěla profesne – zajistila větší finanční ohodnocení a ocenění toho, jací skutečně jste – ale také po životní stránce. 

Vaše oblastní manažerka 

Martina Stupková

Chcete se k nám přidat?

Napište miSledujte nás