Budete naší novou asistentkou back office?


3. květen 2022

V našem týmu si dlouhodobě zakládáme na lidské stránce. Proto je u nás poměrně nízká fluktuace, tedy střídání lidí v týmu. To ale neznamená, že tu má každý své místo jisté. Uspějí u nás jen ti, kteří svou práci dělají srdcem, s nadšením, vzájemnou podporou a důvěrou. Tvoříme tu takovou druhou rodinu. Líbilo by se vám takové místo? 

Budete naší novou asistentkou back office?Budete naší novou asistentkou back office?

Asistentka back office

Máme v týmu skvělé a úspěšné realitní makléře. I mezi nimi máme volná místa, protože práce je opravdu dost. Takže pokud vás zajímá kariéra realitního makléře, doporučuji vám prostudovat kariérní sekci na mém webu

reditelstvidum.jpg

Ale zpět k tématu. Aby mohli makléři dělat svoji práci na špičkové úrovni, potřebují k tomu špičkové zázemí. Naše moderní ředitelství ve Schwarzově ulici v Plzni nebo například pobočka Plzeň 2 v Šafaříkových sadech pod vedením Tomáše Hroudy nabízí moderní prostory, o které je třeba náležitě pečovat a udržovat v chodu. A přesně zajištění chodu kanceláří je náplní naší volné pozice asistentka back office.

Asistentka není chodící kalendář

Není to jednoduchá práce. Vyžaduje zvládat práci na více úkolech najednou, umět si sjednat ve věcech pořádek, zvládat práci na počítači a empaticky komunikovat s lidmi. Jako asistentka pobočky jste zároveň pravou rukou oblastního ředitele, respektive manažera a při jeho odchodu z kanceláře přebíráte vedení. Ani tady ale kariérní postup nekončí. Pokud si povedete dobře, nejen že si můžete výrazně polepšit finančně, ale také se můžete stát oblastní manažerkou asistentek, a mít tak další zodpovědnost nad vedením svých lidí.

kaNCL.jpg

Je to tedy práce rozmanitá a bohatá na výzvy, organizaci času a komunikaci s lidmi. Budete se mít neustále co učit, ale zároveň budete mít jistotu, že pracujete v týmu, který vás podpoří nejen v začátcích. V našem týmu si neustále pomáháme a motivujeme se navzájem. I proto rádi trávíme společný čas nejen v kanceláři, ale na společných obědech, večeřích nebo dovolených. 

Pokud vás zajímají benefity, máte u nás jistotu:

  • - rostoucí mzdy po zapracování
  • - 4 týdny dovolené
  • - služební MacBook i pro osobní účely
  • - neustálé vzdělávání
  • - krásné, čisté a reprezentativní prostředí
  • - práci v pátek pouze do 12:00
  • - možnost pracovat na home office 
  • - a další benefity, které vám ráda představím osobně
zadedacka.jpg

Pojďme se o tom pobavit osobně

Hledáte-li životní změnu, díky které se posunete nejen profesně, ale i lidsky, pojďme se o tom pobavit osobně u dobré kávy. Nabízím vám možnost těšit se do práce

Případně budu ráda za jakékoliv doporučení. Těším se na vás.

Napište mi

Napsat zprávuSledujte nás