Abych mohl dosáhnout velkých cílů do budoucna, je důležité mít menší cíle na druhý den, říká oblastní manažer Tomáš Hrouda


2. listopad 2023

Do konce října jsme to sice nestihli, ale v této době vždy připravujeme vyhodnocení úspěchů makléřů i celých týmů, tentokrát za měsíc září. Pojďme se společně podívat, jak jsme si vedli a jakých úspěchů jsme dosáhli. A že jich tento měsíc bylo! 

„Je důležité mít velké cíle do budoucna, ale mnohem důležitější je mít menší cíle na druhý den, abych mohl těch velkých dosáhnout” říká oblastní manažer Tomáš H„Je důležité mít velké cíle do budoucna, ale mnohem důležitější je mít menší cíle na druhý den, abych mohl těch velkých dosáhnout” říká oblastní manažer Tomáš H

Odteď jsme Regionální ředitelství Plzeňského kraje

Ještě se krátce zastavím se srdečným poděkováním za  mimořádný úspěch v rámci naší společnosti a nově jmenované REGIONÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE. Poděkování patří všem lidem, kteří se na vybudování regionu podíleli. Obrovské díky patří také všem našim klientům. 

A protože vše je o LIDECH, o úspěších jednotlivců, o úspěších tým lídrů, manažerů a lidí, kteří nás k úspěchům provází, není třeba nic jiného než stále připomínat a připomínat úspěchy nás všech. Bez lidi by nebylo nic. Úspěšní a pracovití lidé jsou to nejcennější, co může jakákoliv firma mít. Žádná technologie nemůže nikdy zcela nahradit to, čím je člověk pro člověka druhého. 

Skvělý obchodník je nositelem pokroku. Kdyby nebylo kmitajících obchodníků, kteří nám neprodají potraviny, kosmetiku, léky, moderní technologie a vlastně všechny komodity na světě včetně nemovitostí, lidé by měli ve všem omezenou nabídku. Takový skvělý obchodník je srdcem jakéhokoliv pokroku. Kde by byla věda bez obchodníků, kteří ji roznesou do každého kousku světa. Obchod je umění, obchod je o schopnosti se nebát prosadit, o schopnosti se stále učit a učit. Obchod je o emocích, o empatii, o potřebách, o tom, co se dotkne našich srdcí. 

Važme si odvážných a akčních obchodníků, je to velká dřina, kterou je třeba náležitě ocenit. Proto velké díky všem! A jak velkých úspěchů dosáhnout? Jednou řekl můj pracovní partner a zároveň přítel Tomáš Hrouda jednu pravdivou věc, pod kterou se podepíši: „Abych mohl dosáhnout velkých cílů do budoucna, je důležité mít menší cíle na druhý den.“ Tato věta se stala nedílnou součástí našeho společného úspěchu. 

Certifikát Michal.png
Certifikát Marti.png


Historický rekord Tomáše Hroudy

A nyní se pojďme podívat, co nám měsíc září konec léta přinesl v oblasti manažera Tomáše Hroudy.

Tomáši, tobě a celému tvému týmu srdečně gratuluji k historickému rekordu. Jak bys ty zhodnotil váš měsíc? 

Děkuji za optání! Zářijový měsíc musím vyhodnotit slavnostně, právě z důvodu zmíněného rekordu. Dále velmi kladně hodnotím, že více jak 10 kolegů si odneslo výplaty v rozmezí 100-250 tis. Kč. V pátek to půjdeme oslavit, doufám že se přidáš.

Nejen že jsi se svým týmem zdolal rekordní výsledek, ale také se tvá pobočka Plzeň 2 umístila na 3. místě v celé ČR. 

Náš boj a úsilí o prvenství nejlepší kanceláře ČR za rok 2023 stále sílí, a proto se musíme každý měsíc držet na špici ledovce. Věřím, že v taktice, kterou jsme zvolili, dojdeme cíle. 

Tomášk.jpgTomáš Hrouda


Makléř měsíce Radim Iliev

Další úspěch v Tomášově týmu oslavil makléř z Domažlic Radim Iliev, který se stal makléřem měsíce.

Radime, měsíc září - vstup do síně slávy a makléř Plzeňského kraje. To je na jeden měsíc opravdu krásný výkon. Pověz nám, jak jsi toho krásného výsledku dosáhl? 

Síň slávy byla pro mě velká meta už od začátku mého působení v M&M reality. Někomu se to může zdát jako hloupá hvězdička na kartičce, pro mě je to ale jeden ze splněných osobních cílů v rámci kariéry v M&M reality. Jsem hrdý, že jsem této pozice dosáhl. Ruku v ruce s tím souvisí i to, že jsem se stal makléřem Plzeňského kraje za měsíc září. Je pro mě stále ještě neuvěřitelné, že jsem dokázal zdolat dvě mety jednou ranou! Nicméně musím říct, že se jedná o společný úspěch, Vendy na tom má obrovský podíl a tímto bych jí rád poděkoval. Jde vidět, že naší spoluprací dokážeme hodně. Už jenom fakt, že jsme ve dvou makléřích dokázali zarezervovat 13 nemovitostí a tím překročili hranici jednoho milionu v obratu naší kanceláři v Domažlicích, mluví za vše. 

Jak dlouho pracuješ v M&M realitách a jak si se o této práci vůbec dozvěděl?

V realitách působím od roku 2020, kdy jsem využil přelomu roku a udělal pro mě osobně velký krok – ze zaměstnance na OSVČ. Když se ohlédnu zpět, musím se smát, jak málo jsem celý ten krok promyslel (smích), myšleno po stránce ekonomické. Ale vůbec toho nelituji, šel bych do toho klidně znovu. Značku M&M reality jsem už měl několik let v hlavě uschovanou, protože v době mého prvního zaměstnání jsem byl na pohovoru, tehdy na pobočce ve Valašském Meziříčí, odkud pocházím. Tenkrát ale ještě zřejmě nebyl ten správný čas, nedokázal jsem si tehdy představit, že bych byl schopen fungovat pod tak velkou firmou jako samostatná jednotka. Ono co čekat od 19letého kluka z vesnice, který udělal maturitu „jen tak tak“, jak se říká (smích). Nicméně tato silná značka na mě velmi zapůsobila. O několik let později mi přinesla kolegyně z práce zajímavý náborový příspěvek z Facebooku. Hned mi sepnulo v hlavě, že je nejspíš správný čas do toho jít. Domluvil jsem si schůzku s oblastním manažerem Tomášem Hroudou, slovo dalo slovo a rozjeli jsme mou kariéru v M&M reality.

Jaké jsou tvé plány do budoucna? 

Od okamžiku, kdy jsme s kolegyní otevřeli kancelář v Domažlicích na viditelnějším místě a přemístili se ze schované kanceláře v budově pošty, mé plány se začaly měnit. Když člověk dělá, co má, odrazí se to výsledku také na jeho výplatě. Proto mým aktuálním cílem je pořízení nového auta, jakmile se v něm budu vozit, bude to další z mých osobních cílů, splněných díky M&M Reality. Je velice důležité mít stanovené cíle, aby měl člověk jasně nastavené své PROČ. To mé si ale zatím nechám pro sebe, je to můj vnitřní hnací motor. Jakmile jej splním, určitě se rád pochlubím úspěchem na své facebookové stránce.


Domažlice na 2. místě v celé ČR

V Domažlicích se slaví i krásné druhé místo v žebříčku nejúspěšnějšího kontaktního místa v celé ČR.

Vendy a Radime, obrovská gratulace k 2. místu nejúspěšnějšího kontaktního místa v celé ČR. Jaký pro vás tento měsíc byl?

Děkujeme za gratulaci. Tento měsíc byl pro nás nabitý energií a radostí z rezervovaných nemovitostí. Vždy nám dělá radost, když splníme našim klientům sen o jejich bydlení. Zároveň byl tento měsíc náročný, protože jsme rezervovali zhruba 3x víc nemovitostí, než standartně rezervujeme. Obvykle rezervujeme 4-5 zakázek za měsíc a tento měsíc jsme jich zarezervovali 13. 

Vendy, ty jako vedoucí kontaktního místa, jaké máš vize s tvou kanceláří do budoucna? Máte třeba u vás volné místo pro nového kolegu? 

Ráda bych měla v kanceláři minimálně 4 makléře na plný úvazek. Zatím jsme na full time jen já a Radim a jak sama vidíš, máme co dělat. Takže posily jsou vítány a těšíme se na ně. Aktuálně máme nového mladého kolegu Zdeňka Mareše, který zatím pracuje na částečný úvazek a od 1. 11. 23 bude fungovat u nás na 100 %. A já bych ráda Zdendovi našla stejně skvělého parťáka, jako mám já Radima, protože ve dvou se to vždy lépe táhne. :-)

Foto Radim + Vendy.jpgRadim Iliev a Václava Soukupová


Úspěchy Pavlíny Lavičkové a jejího týmu

A jaké úspěchy jsme oslavili v oblasti manažerky Pavlíny Lavičkové?

Pavli, měsíc září byl pro celý tým velmi úspěšný. Jak bys ty jako oblastní manažerka zhodnotila vaše úspěchy? 

Díky moc, byl úspěšný pro celou naši oblast. Mám velkou radost, že se nám klienti vrací a dávají nám doporučení, což byla většina prodaných nemovitostí. Náš marketing a péče o klienty je pro nás číslo 1.

Ve tvém týmu ještě zůstaneme, máme tu další krásný úspěch. Kontaktní místo Klatovy - 3. místo nejúspěšnějšího kontaktního místa v celé ČR. 

Je to pobocka krásných a inteligentních žen. Jejich denní práce a důvěra klientů je dělá top.

Jaké plány máš se svým týmem do budoucna? Hledáte nové kolegy?

Ano, máme opravdu hodně práce, nyni přijímáme 2 nove kolegy do zaškolení.

Pavlí.jpegPavlína Lavičková


Klatovy - 3. místo nejúspěšnějšího kontaktního místo v celé ČR

Již druhý měsíc za sebou jste obsadili krásné 3. místo nejúspěšnějšího kontaktního místa v celé ČR. Evčo, Gabčo, moc vám gratuluji k tak krásnému výsledku. Prozradíte nám, co za tímto úspěchem stojí?

S kolegyní vždy spolupracujeme, podporujeme se navzájem a sdílíme společné cíle. Spokojení zákazníci jsou zajisté klíčoví pro naši úspěšnost. A v neposlední řadě bychom rády zdůraznily, že práce realitního makléře nás zkrátka baví!

Jaké jsou vaše plány do budoucna?

Určitě budeme rozšiřovat náš tým o další kolegy/ně a chtěly bychom je motivovat natolik, aby si i oni mohli plnit své sny, stejně jako my!

Návrh bez názvu (6).jpgEva Svobodová, Gabriela Janoušková


Plzeňské ředitelství oslavilo rekordní uzávěrku a umístění na 2. místě v ČR

Velké poděkování patří mým úžasným kolegům z ředitelství pro Plzeňský kraj ve Schwarzově ulici v Plzni. Společně jsme pokořili uzávěrku ve výši 2 milionů na provizích a stali se 2. nejúspěšnější pobočkou v celé ČR a já jsem na svůj tým nesmírně pyšná. 

A jak už bývá v mém týmu zvykem, moji makléři se stále posouvají ve své kariéře výše, a tak připravujeme otevření nového infocentra v Dobřanech pod vedením Václava Přibka s kolegyní Veronikou Tožičkovou. Posílám do Dobřan mnoho sil a štěstí! 

Další změnou na ředitelství je posunutí infocentra v Nýřanech na kontaktní místo. Petře a Štěpánovi přeji mnoho úspěchů a ať se jim i nadále daří.

Martil.jpgMartina Toušová Stupková


Slavilo se i v Rokycanech!

Evičko, vím, že jsi v posledních třech měsících posílala svůj tým o nové členy. Jak se ti to povedlo?

Ráda bych napsala, že jsem měla nějaký speciální náborový příspěvek, ale pravda je, že v první řadě, jsem se sama rozhodla, že chci rozvíjet svůj tým o nové lidi a udělat z nich špičkové makléře. Možná proto jsem otevřela oči a začala ty lidi vidět.

Jak se tvým nováčkům v prvních týdnech daří? 

Nováčkům se daří až neuvěřitelně dobře. Sama jsem nečekala takové výsledky hned v prvních měsících. Jsou to chytré a skvělé ženy, které vnímají, že mají příležitost si změnit život. Každý den se učíme a společně pracujeme na rozvoji a taky je „nutím'' vystupovat ze své komfortní zóny. Kačka se Sárou se podílely již na uzavření sedmé rezervace, Sophie zvládla za měsíc a cca týden získat do nabídky 15 nemovitostí, Ilča účinkovala v mluvené videoprohlídce a podílí se na několika nadstandardních nemovitostech – vše samozřejmě pod záštitou certifikovaného makléře. A Maruška je především maminka dvou krásných holčiček, která překovává sama sebe, takže i ona se brzy dočká výsledků. 

Co jste museli udělat pro to, abyste v září dosáhli takových výsledků a umístili se mezi milionovými pobočkami? 

Synergie. Nechci působit, že je vše zalité sluncem. Změny a růst bolí a některé dny jsou náročné a doprovází je i neúspěch. Ale právě z toho se rodí úspěch a stabilita. Nejvíc jsem vděčná za to, že mám velkou podporu ve svém stávajícím týmu, protože nové členky přijaly s radostí a okamžitě zapadly do party. Práci jsem nastavila tak, že propojuji zkušenosti starších makléřů s nově příchozí energií a vlastně celé to krásně funguje. Děkuji každé z vás za to, jaké jste.

Eva Sadovská a její týml.jpgEva Sadovská se svým týmem


Úspěchy našich juniorů - TOP junioři v ČR

Martin Šťastný z ředitelství pro Plzeňksý kraj a Josef Heřmánek z Plzně 2 se umístili v žebříčku TOP 10 juniorů v celé ČR. O tom, jaké byly jejich začátky a proč se právě rozhodli se stát realitním maklřem, vám řeknou právě oni.

Kluci, moc vám oboum gratuluji k umístění v TOP 10 juniorů v celé ČR. Jak dlouho pracujete v M&M realitách a proč jste se rozhodli pro práci realitního makléře?

M: Diky moc. V M&M reality pracuji první měsíc. Pro práci makléře jsem se rozhodl, protože mám rád výzvy, a člověk tu má možnost vyniknout. Nikdo Vás nebrzdí, jen vy sami. 

J: V M&M reality pracuji poměrně krátce. Nastoupil jsem 20. června 2023, takže k dnešnímu datu to budou nějaké 3 měsíce. O práci realitního makléře jsem uvažoval už po střední škole. Každopádně v tu dobu jsem nastupoval na čerstvě na Právnickou fakultu, a tak jsem upřednostnil právničinu. Nicméně myšlenka to přece jen zkusit se vrátila ve chvíli, kdy v M&M reality začala pracovat má přítelkyně, která mě doporučila.

Jak probíhal váš první obchod a jak dlouho jste čekali na první rezervaci?

M: Můj první obchod se asi souhrou dobrých náhod uskutečnil velmi rychle, protože se povedlo hned v druhém týdnu v M&M zarezervovat byt v Klatovech. 

J: Můj první náběr jsem získal při cestě ze školení „Náběr", což je poměrné vtipné. Bylo to hned druhý den, co jsem nastoupil. Jednalo se o byt 1+1 v Lubech u Chebu. Nicméně tento byt se nám bohužel prodat nepodařilo. Má první rezervace přišla hned první měsíc účinkování v této firmě. Poté jsem do tohoto měsíce přidal další 3.

Čeho chcete jako realitní makléř dosáhnout? 

M: Můj sen je být opravdovým profíkem, který může lidem se vším pomoct. Mít časem svůj tým a pobočku by byla hezká třešnička na dortu, ale myslím si, že to má ještě čas. Teď je cíl v co nejkratší době pokořit 100 nabraných nemovitosti. 

J: Mám nějaké plány do budoucna, ale vzhledem k tomu, že jsou to pouze nějaké mé vize, je irelevantní to zde zmiňovat a raději bych si to zatím nechal pro sebe. Každopádně jak říká náš vedoucí pobočky Tomáš Hrouda „Je důležité mít velké cíle do budoucna, ale mnohem důležitější je mít menší cíle na druhý den, abych mohl těch velkých dosáhnout.“ Tímto se snažím řídit a uvidíme, kam mě to dostane.

Návrh bez názvu (7).jpgJosef Heřmánek a Martin Šťastný


A na závěr našich TOP 10 makléřů Plzeňského kraje

TOP 10 za 9_2023.jpg


Chcete se stát součástí úspěšného týmu realitních makléřů?

Napište miSledujte nás