2 místa v nové kanceláři pro ty, kteří chtějí změnit svůj život


6. prosinec 2019

Otevřeli jsme novou kancelář v ulici Veleslavínova 10, v centru Plzně. Najdete u nás veškeré zázemí od moderního vybavení a technologie přes zasedací místnost nebo školící místnosti až pro 20 osob. Kancelář se nachází v dochozí blízkosti parkovacího domu Rychtářka. A také dvě velké příležitosti pro ty, co to myslí s prací realitního makléře opravdu vážně.

2 místa v nové kanceláři pro ty, kteří chtějí změnit svůj život2 místa v nové kanceláři pro ty, kteří chtějí změnit svůj život

Moderní zázemí s nádechem historie

Je tu klid a zároveň jste blízko veškerého dění. Kanceláře najdete kousek od náměstí Republiky v historické budově v ulici Veleslavínova, hned vedle kavárny Pappa Coffee. Skvělou kávu u nás máme ale také. Stačí říct Andrejce. 

Do vkusně a moderně zrekonstruované budovy vstoupíte přes zabezpečené dveře opatřené telefonem do jednotlivých kanceláří, které se v budově nacházejí. Se svým týmem sídlím přímo v přízemí. Kromě výhodné pozice pro klienty oceňuji kdykoliv dostupný přístup do školících místností, kde můžeme uspořádat větší poradu nebo například veřejné školení až pro 20 lidí. Naopak menší zasedačka s projektorem navazující na kanceláře poskytuje potřebné soukromí pro jednání s klienty.


Nová kancelář
Interiér našich nových kanceláří

Tuhle práci musíte milovat

Práce realitního makléře je jednou z nejkomplexnějších profesí, která existuje. Prolíná se v ní tolik oborů od obchodu přes marketing, psychologii, analytiku až po to nejdůležitější – selský rozum. I přes vysoký počet makléřů v ČR je zde spousta prostoru pro ty nejlepší

Mezi těmi nejužitečnějšími podnikatelskými radami, které se můžete dočíst, se čím dál častěji objevuje věta „Nikdy to nedělej pro peníze.” Samozřejmě se člověk musí něčím živit a případně zabezpečit svou rodinu. Ale něco na tom zřejmě bude. Během mé kariéry několik nadějných kolegů z mého týmu odešlo do jiných firem. Samozřejmě respektuji, že člověk někdy potřebuje udělat změnu. Ale často byl hlavním důvodem přesunu například příslib zvýšení provize. I to bylo pro mě důvodem napsat článek Co musíte dělat, aby vám lidé ve firmě vydrželi.

Po nějaké době vidím ty talentované a dříve nadšené lidi, kteří byli ve svém oboru špičkovými obchodníky, naprosto bez chuti se dál rozvíjet a pracovat na sobě. Nyní zapadají do průměru nebo stagnují. A to z jednoho prostého důvodu. Preferovali krátkodobý nárůst příjmů před jinými, mnohem důležitějšími faktory. Práce realitního makléře je podle mého názoru zejména o lidech. A pokud se obklopujete těmi správnými lidmi, i ta čísla dříve či později přijdou. A o to víc si je vychutnáte. 

V práci totiž trávíme (v tom lepším případě) přibližně dvě třetiny našeho času. Proto by peníze neměly být jedinou motivací k těm nejlepším výkonům. Možná by to měli být lidé. Já totiž věřím, že můj úspěch se skrývá v lidech, kterými se obklopuji. Máte to podobně? Pojďme si o tom třeba jen popovídat.


Nová kancelář
Interiér našich nových kanceláří

Chcete ve svém životě něco změnit?

Ve finále nepotřebuju dvě volná místa v nové kanceláři obsadit pouze špičkovými profesionály. Můžete být klidně na začátku své cesty. Ale musím z vás cítit to, že to myslíte opravdu vážně. Moji kolegové vědí, že do svého týmu dávám vždy maximum. Stejný přístup ale očekávám i od členů svého týmu.

Spoustu věcí se totiž dokážete naučit. I proto se také neustále školíme. Pro mě je nejdůležitější váš přístup, nadšení, energie a chuť přijímat nové výzvy jak v profesním, tak i v osobním životě. Ani věk nehraje žádnou roli. Je to jen číslo. 


Chtěli byste svůj život změnit? Pojďme si o tom popovídat třeba u té skvělé kávy v naší nové kanceláři. 

Napište miSledujte nás